Roadshow ZTE 3G dnes dorazí do Prahy


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


ZTE Roadshow

Už z Cannes jsem hlásil, že činský výrobce telekomunikační techniky ZTE vypraví po Evropě pojízdný cirkus, který má dorazit i do Prahy. Kamiony s demonstrační technikou budou ukazovat pokroky v čínském kopírování 3G výrobků, v tomto případě zejména UMTS.

Možná už jste si toho všimli v novinách, ZTE má svoji presentaci zahájit dnes a zdrží se do středy v hotelu Corintia Panorama (ten vysoký vedle Motokovu na Pankráci).

Jestli tam může každý, totálně netuším, protože web této události je těžce na nic. Ale asi ano, na co by to jinak dělali. Uvidíme, co se dnes vyvrbí, když budu mít čas, zajdu se pokochat. Ostatně, z práce to mám kousek…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

3 komentáře

  • Corinthia Panorama NENI byvale Forum. To se zove Corinthia Towers. Panorama je kupodivu byvala Panorama a je na Pankraci vedle Motokovu. Dam za to malicek.

  • [1] to je dobré vědět, než tam člověk vyrazí 🙂 díky, opravil jsem to. nějak se mi pletou 🙁

  • Kdybych se tam mohl zaroamovat do jejich testovací minisítě a vyzkoušet 3G data, tak bych neváhal, ale asi to bude spíš jenom prezentace výrobků, co? 🙂