Referendům a byyyyyyyyyyyyyyyyyyyttttttttt!

Patrick Zandl · 13. červen 2003

Včera přesně v poledne jsme podepsali smlouvu na kýžený byt a jestli se něco nestane, tak zhruba za rok (dost možná už v březnu!) se postěhujeme do Zeleného údolí, což je hned vedle nemocnice v Krči. Samozřejmě pokud se podaří vyřídit maličkost - ty peníze, co za to chtějí. Děkuji za několik nabídek na tu noční akci v bance, chápu že projednávání úvěru by se urychlilo, kdyby u toho zbytečně nikdo z bankovních úředníků nepřekážel, ale Dita usoudila, že tento způsob projednávání úvěru je vhodný pouze pro klienty s vyšší mobilitou (rozuměj těch, kteří si spakují čemodán a nejbližší stanice je pro ně Rio) a není určen pro nákup bytu. Na tomto argumentu mnoho je, ačkoliv jsem oponoval, že kdyby se banka proti takto samoobslužně udělenému úvěru ohradila, měl bych to alespoň z Pankráce blízko do práce. V každém případě děkuji za nabídky :)

Mimochodem, pokud se někdo stěhujete rovněž do Zeleného údolí, dejte vědět a pomalu šetřete na WiFi techniku pro připojení do centrální bezdrátové sítě s řadou služeb :)

Druhá připomínka - ode dneška běží referendum o vstupu do EU a opravdu byste měli jít hlasovat. Na vás je, jestli jste pro ANO nebo NE - ale říkat, že tam nejdete i když jste rozhodnuti, považuji za s demencí hraničící alibismus a nezodpovědnost. Takže hupky dupky k urnám - ať politici vědí, že rozhodnout se umíme sami, i bez jejich slintání a spamů. Já půjdu hlasovat už dnes, protože zítra jdu zachraňovat čest české cyklistické representace na závod Ruská ruleta organizovaný Bakov devils. Shodli jsme se na tom, že bychom měli zajistit i poslední místa v peletonu a moje sportovní výkony s kolem jsou pro toto naprosto vhodné. Prý je to 42 kilometrů trasa - tak daleko se fakt dá na kole dojet???

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook