RedBull Káry a jiné radosti

Patrick Zandl · 23. červen 2003

O víkendu jsem se snažil dolečit a jak to tak vypadá, mně se to podařilo - jenže se zase ode mne nakazila Dita, takže se akorát v marodění vystřídáme.

Nicméně nám to nezabránilo vyrazit v neděli odpoledne na RedBull Káry. Už když jsme vystupovali na Andělu z metra, přišlo mi všude nějak podezřele lidí. A když se někam valil dav shodou okolností stejnou cestou jako my, začal jsem mít podezření. Naštěstí Dita zná na Petříně spoustu zkratek, takže jsme došli absolutně mimo dav až na kopec, mám podezření že tajnou chodbou jakou švédové útočili na Prahu. Na kárách (rozuměj volných jízdách na čemkoliv samohybném z kopce) bylo obrovské kvantum lidí, Petřín byl jimi obsypaná a dostat se do slušné pozice na focení bylo téměř nemožné, takže mojí sbirku fotek považujte spíše za reklamní akci na Sony F717, tak si poradí v naprosto nepřehledných situacích. Moje fotografie najdete zde. Zprávu o celé akci najdete i na iDNESu, prý tam bylo 50 000 lidí, dost bych tomu věřil.

A abych nezapoměl, dopsal jsem svoji WiFi bibli, už z toho jsem skoro na prášky, protože jsem na poslední chvíli chtěl vysvětlit a vypátrat ještě několik detailů (třeba o vývoji WiFi v infračerveném spektru) a samozřejmě to dalo zatraceně práce. Ale už je to hotové, dnes to ještě jednou přečtu a předhodím vydavateli, ať se baví. Jen úvod musím dopsat...

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook