Marigold.cz » Radiokomunikace odkoupily Tele2
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Po dlouhé době jsem zase napsal nějaký článek. Na Lupu, jmenuje se Radiokomunikace odkoupily Tele2. Vznikl trochu narychlo, literární kvality nevalné, ale nebylo, komu jinému to hodit na hlavu.

Tož mi připomíná, že jsem letos chtěl slavnostně zvěstovat, že moji soukromou cenu „O největší telekomunikační svině roku“ letos poprvé namísto mého dlouhodobého favorita Českého Telecomu (který vystřídal jiného favorita a to SPT Telecom), získává právě Tele2. Škoda, pozdě… Tak ať se Radiokomunikacím s tímhle podnikavým dárečkem daří o něco lépe naplňovat zásady obchodní etiky.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 14:40 - Líbil se článek?

komentářů 11

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


11 komentářů »

 1. Docela by mě zajímalo proč tato cena pro Tele2?

  Comment by Erix — 5.5.2006 @ 1:45

 2. Dobrý den, tady Telekomunikace ….
  to by snad mělo stačit – trvalé opruzování ze strany firmy, která se tak stydí za svoje jméno, že se musí představovat "telekomunikace" + každodenní podvody na důvěřivé lidi

  Comment by Radek — 5.5.2006 @ 6:12

 3. [1] stačí hledat :/ http://www.google.com/search?hl=cs&q=praktiky+tele2&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=

  nedávno jsem o tom viděl i nějakou reportáž v TV..

  Comment by qq32 — 5.5.2006 @ 7:29

 4. S tim, ze se dealeri (vetsinou najate firmy typu OptionOne) predstavuji jako Cesky Telekom. Nebo rikaji Cesky telefon. A podobne, aby duchodce zmatly … to neni zadna novinka.

  Firma vetsinou prodavala pro vic alternativnich operatoru a predstavovala se vsude stejne.

  Akorat vetsina alternativcu takove podle praktiky netolerovala a s kvaluranty rozvalazala spolupraci. Jelikoz si byli vedomi, ze jim to poskozuje dobre jmeno.

  Comment by lahvon — 5.5.2006 @ 13:25

 5. To stou cenou "O největší telekomunikační svini roku" to je dobrý nápad to by chtělo rozvést a udělat nominace s hlasování!!!! Moc by mě zajímalo jak svět telekomunikací vnímají čtenáři podobných blogů jako je ten tvůj Tangero 😉

  Comment by Vladimír Gajdoš — 5.5.2006 @ 14:24

 6. Taky jsem si myslel, ze nejvetsi svine je Telecom, nez k nam po desate prisel dealer od Tele2 a otec se nechal ukecat… Krome toho, ze si nauctovali jeden mesicni pausal navic, nam vecne volaji s nabidkou svych mizernych sluzeb a to i po tom, co jsem jim sdelil, ze prechazim na VoIP a tudiz o ne nemam zajem. Dokonce ani opetovne ujisteni jejich operatoru, ze me "mazou ze sve databaze" jim nezabranilo znovu mi nabizet dalsi sluzby.

  Comment by Myrddin — 5.5.2006 @ 17:26

 7. Já hlasuji pro Telecom, za své dlouhodobé zásluhy o rozvoj českého internetu si tu svini zaslouží. Tele 2 může být tak maximálně "Sele roku":-)

  Comment by TonyK — 5.5.2006 @ 23:39

 8. [4] Ten se OptionOne vrhla na prodej digitalnich televizi a set top boxu! A tvrdi pri tom, ze zastupuje stat ktery se rozhodl nakup podporit. Ovsem nabidka plati pouze jeden den, je nutno se upsat okamzite. Ta nabidka na kterou jsem se koukal je od nich o 2300 drazsi nez kdyz tu televizi a set top box koupim samostatne a bez "statni podpory". Zkontrolujte si jestli si babicka vyhodne a na splatky nekoupila novou televizi! U me na Zizkove byli dneska!

  Comment by Jenda — 5.6.2006 @ 14:41

 9. Stoupenci tele 2 nás otravují asi cca rok,už nevím co mám říkat, nejprve po dobrém, pak i se zvýšeným hlasem s patřičným důrazem, zkoušela jsem i nereagovat a po ozvání "tady tele 2" položit sluchátko, dokonce opakovaně u nás byli lidi od tele 2 i v baráku, myslím že kdyby přišla nějaká ženská a zase nám nutila tele 2, tak se neudržím a vrazila bych ji,nic nepomáhá, jaká koliv komunikace s tele 2 je k ničemu, napadlo mě trestní oznámení, ale zase na základě čeho?! Možná nějaká kolektivní stížnost, naposledy volali včera a když jsem řekla, že nemáme zájem, ženská odpověděla, že si to poznamená, (což říkají pokaždé) a řekne naslyšenou!! no tak o čem to je???

  Comment by Sabina — 29.7.2006 @ 19:39

 10. [hlavně,že souhlasíte se zdražením služeb ČT,toje zajímavé,že se nikdo ani slovem nezmíní,že aaaaaaaaaaaaa1]

  Comment by DAGMARA16 — 8.8.2006 @ 22:55

 11. [8] u mne byli na Zizkove dnes 16. 10. a babicka se bohuzel upsala, protoze ji rekli, ze od listopadu ji ta stara televize nebude fungovat – jestli nam ji dodaji, poleti s oknem i s ni. Hraji s argumenty statni dotace, prechod na digitalni televize, zapojeni! v cene, atd. Volala jsem OptionOne par hodin nato, slibili, ze objednavku zrusi, ale cert jim ver …

  Comment by Lida — 16.10.2006 @ 22:01

Přidejte komentář