Prosba – znáte zrakově postiženého internetového uživatele?


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Noname píše: Mám prosbu – znáte nějakého zrakově postiženého internetového uživatele? Zajímalo by mě JAK čte internet, resp. jaké jsou možnosti. Tj. jestli je dostatečná např. zabudovaná hlasová podpora ve windows, případně Opera Voice, nebo jestli musí používat nějaké specializované hlasové čtečky. Děkuji a omlouvám se za obtěžování ostatních, důvod možná brzy vysvětlím.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

7 komentářů

 • No kdyby jsi se zeptal jake koupit domaci kino pro sluchove postizeneho tak bych ti poradil:)

  Libovolne a k nemu subwoofer za 20000kc 🙂

 • Ahoj,

  Napiš mi e-mail na pavel.prostredni@gmail.com – dám ti kontakt na nějakého kamaráda. Osobně bych ale raději předtím doporučil pročíst prvních několik stránek z knihy: http://pristupnost.nawebu.cz/kniha/

  .. abys věděl na co se ptát.

 • doporucuji se obratit na SONS (sdruzeni nevidomych a slabozrakych). Tam maji s pouzivanim Internetu jiz dlouholete zkusenosti.
  RK

 • Vetsinou se pouziva nejaky komercni screen reader ve spojeni se syntetizatorem reci a popripade take s brailskym radkem. Kombinovat to s necim jinym by pravdepodobne nedelalo dobrotu – uz kvuli snadne obsluze.

 • [1] Nemám nic proti legraci, ale tohle je hodně ubohý…

 • Ano, urcite, P.Partyka, tel.608-100-608, email partyka@mujbox.cz. Hodne technicky clovek, dokonce i hojne ovlada mobilni telefon.

 • díky všem, aleši a pavle, máte v mailu malý jednoduchý dotaz, který bych potřeboval tak nějak osvětlit, tak jestli se můžete zeptat, budu moc rád. díky.