Prosba – hlavolam pro CSS guru

Patrick Zandl · 6. říjen 2006

Noname píše: omlouvám se, že takhle zas po dlouhé době zneužiji Marigolda, snad mi odpustíte. Má prosba se týká problému s CSS a IE, jistě tu je nějaký guru, kdo na rozdíl ode mě v posledních 48 hodinách spal a tak mu to ještě myslí. Předem díky, dotaz následuje.

Potřebuji asap dodělat jeden IP telefonní web (odkaz vede na tu pracovní verzi), protože je to něco, co mám v úterý prezentovat na Invexu, jenže jako na potvoru IE zase předvádí co dovede. Nejsou tam žádné hacky ani podivné konstrukce, web je víceméně validní (pár imputů nemá selfclosing lomítko, ale ty vkládá java struts a já nevím jak se jich zbavit, ale v těch problém není). Opera i FF naprosto v pohodě, nemusel jsem nic přizpůsobovat jednomu či druhému. IE 7 ovšem kamsi skrývá přihlašovací pole a IE 6 to mrví naprosto totálně, zjevně klasický box model problém.

Jestli máte někdo nějaký nápad v čem by to mohlo být, budu velmi vděčen. Pokud možno nějaké validní řešení bez matrjošek a podobných obskurností.

P.S.: až tenhle blázinec skončí, tak vám o tom něco napíšu, je to myslím hodně zajímavá hračka (informace tam zatím žádné nenajdete, právě je smolím)

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook