Pro Broadband fórum bylo přihlášeno 290 projektů

Patrick Zandl · 12. prosinec 2005

Noname píše. V pátek ve 14:00 končil termín pro podání žádostí o dotace z 200 MIO rozdělovaných Broadband fórem. Bylo podáno 290 žádostí, ještě ovšem není známo, kolik z nich bude vyřazeno pro nesplnění formálních požadavků, ani kolik projektů se přihlásilo do které kategorie či o kolik žádají.

Potěšilo mě toto množství, někteří lidé se obávali, že celá akce byla málo propagovaná či nejasná, já se tak nedomníval a množství projektů mi dává za pravdu.

Ve čtvrtek dostane nás 14 hodnotitelů všechny projekty k ohodnocení, skončíme s tím v půli ledna tak, aby ministryně mohla na základě našich návrhů do konce ledna rozhodnout, kterým projektům přisoudí veřejnou podporu.

Už jsem se ptal v září, tak to zkusím znovu: jaké projekty si myslíte, že by podpořily rozvoj broadbandu v ČR, jsou bez veřejných prostředků nerealizovatelné a nenarušily by významně konkurenci? Jestli takové projekty nebudou letos, tak třeba příští rok poslouží vaše nápady někomu za inspiraci.

P.S.: IPV ani TelCon žádnou žádost o dotaci nepodali, a nedělal jsem ani jednu placenou pomoc s projekty, jak mě někteří předem obviňovali.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook