PrivatFilm je konečně na světě


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Další maratón v Cinetiku skončil a po několika týdnech husté práce tu máme PrivatFilm, online půjčovnu erotických filmů po internetu. Jak k tomu došlo? V Cinetiku jsme původně pár titulů erotiky měli, jenže se rychle ukázalo, že neuspokojujeme ani jednu skupinu zákazníků. Ti, kterým to bylo trnem v oku (především proto, že chtěli dát heslo od Cinetiku dětem, aby si samy vybíraly), se zdálo, že tam takové filmy nemají co dělat. A lidi, kteří je chtěli, zase namítali, že výběr je mizivý. A tak jsme se dali do programování a udělali jsme PrivatFilm, kam jsme všechnu tu erotiku přesunuli.


Nebylo to nijak jednoduché. Erotické tituly totiž narozdíl od těch ostatních nemají většinou české popisky ani scany obálek, které byste mohli od dodavatele získat. Všechno si musíte scanovat a překládat a zadávat do databáze sami. Ale nakonec si s tím naši databázoví plniči poradili. Takže PrivatFilm.cz je konečně na světě…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.