Přidáno posílání zpráv emailem…

Patrick Zandl · 25. květen 2003

Tak jsem přidal jednu věc, kterou osobně považuji za docela praktickou a to posílání zpráv emailem. Pokud vás nějaká zprávička na Marigoldovi zaujala, stačí kliknout na link pod ní poslat emailem a můžete ji někomu poslat.

Zpráva se posílá s vaší email adresou, takže ji musíte vyplnit správně. SMTP server je mrcha a tak ověřuje, jestli vaše email adresa je skutečná (musí existovat doména) a samozřejmě musí existovat i adresa příjemce. Ke zpráve jest možno přidat i komentář, ten se modře a dosti viditelně zařadí před samotnou zprávu. Součástí zprávy je link na zprávu. Pokud jste někdy používali komentáře na Marigoldovi, asi vás potěší (že Lahvoni...) využití vašeho jména a emailu z cookies. Pokud je máte vypnuté, nic se nestane, jen své jméno a email musíte vyplnit ručně.

Jediné, co jsem nedořešil a nechápu, je znovunahrátí titulní stránky při odkliku linku poslat emailem. Bohužel nemám čas nad tím příliš bádat, asi to souvisí s CSS čemuž mnoho nerozumím. Kdybyste na to někdo přišel, klidně napište :)

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook