Přidal jsem možnost dělat HTML komentáře se smajlíkama, CzFree zlepšuje moderaci diskusí


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Dneska jsem na Marigolda doplnil DHTML editor pro přidávání komentářů (teď mne napadlo, že jsem to zapoměl dát do diskusí u článků, to doplním příště) – takže komentovat můžete i s grafickýma smajlíkama a s hezkým HTML vzhledem. Ovšem pouze v případě, že máte MSIE 5.5 a vyšší. Lami kdysi usoudil, že to tak bude nejlepší a nejméně padavé a od té doby podporu Mozilly nepřidal 🙂


CzFree minulý týden implementovalo hezký mechanismus moderování příspěvků – nyní jsou příspěvky, které moderátor označní za nevhodné, vymazány z diskuse, ale je tam link, kde si můžete „na vlastní riziko“ kliknout a uvidíte příspěvěk v plném znění. Škoda, že to přišlo o den později, než právě kvůli nejasnostem s moderováním versus cenzurou bylo hodně lidí naštváno. O jarních novinkách na CzFree píše Deu – na závěr můžete vidět vymoderovaný příspěvek xChaose, ať víte, jak to vypadá.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.