Přehled WiFi AP a home routerů už běží


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Před měsícem jsem si předsevzal, že vytvořím přehled WiFi techniky, kterou v Čechách je možné koupit. Zatímco PCMCIA A PCI karty jsou snad téměř vždy stejné a liší se cenou případně chipsetem Lucent / Prism, u Access Pointů a Home Routerů to tak jednoduché není. A tak jsem pro vás připravil docela obstojný přehled toho, co je na českém trhu včetně krátké popisky a dokonce i ceny. Chybí mi tam zatím značkovější zboží jako Cisco, 3Com a Avaya Orinoco, ale to také přidám, však je to hlavně proto, že to jsou spíše výrobky pro firmy, které kupují u větších dealerů a ti moc ceníky s koncovými cenami nepublikují.


Doufám, že se vám přehled bude líbít – vyhrál jsem si s tím docela dost, tak pokud budou připomínky, pište mi je opatrně na obligátní adresu marigold@marigold.cz a já se s tím zkusím nějak vyrovnat. Ocením odkazy na výrobce, které jsem neuvedl. Vše je v menu jako Přehled WiFi techniky.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.