Přednáška Mobily dneška a zítřka aneb Dnes neprodejné, zítra žádané…


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Tak jsem na server nahrál svoji dnešní přednášku nazvanou Mobily dneška a zítřka aneb Dnes neprodejné, zítra žádané… Pozor, je v PowerPointu a má přes 3 MB. Ku stažení zde.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

7 komentářů

 • přejmenoval bych to na "dnes nucené, zítra zatracované" 😉

 • offtopic: mám ti tu napsat nějaký článek, když teď máš tak moc práce? Téma: konference ČVTSS – Všechny cesty k internetu. Možná to bude víc dílů, bylo tam toho fakt mraky.

 • [2]
  Pokud nejsi Sova, tak nebudes prvni, kdo bude na inetu psat o teto konferenci. Ale podle meho nazoru tu nic noveho neobjasnis. Jedine kdyby jsi se chtel rozepsat jak to (ne)vypada s PLC v ČR.
  Uroven teto konference vsak byla docela slusna.

 • no vzhledem k tomu, že jsem byl já ten "dopisovatel", který to Mílovi poslal a napsal mu k tomu úvod a grafy, tak myslím, že bych určitě ještě něco vyštrachal.
  Ta část o českém Telecomu byla jedna hodina z šestnáctni, po které se tam debatovalo a jestli jsi tam byl, tak určitě víš, že tam toho bylo podstatně více, třeba k tématu tohoto serveru přednáška o mobilitě v evropských akademických sítích, případně jak správně zmiňuješ PLC. Ale musí mi to Tangero povolit, nechci mu lozit do zelí 😉

 • [1] jojo, napiš, to bude prima 🙂

 • [4]
  Článek byl dobrý, jsem rád, že jsi mu to poslal. I mně ta čísla uváděné ČTc zaujmula. V loni jsem dělal jednu analýzu rozvoje ADSL v ČR a tak jsem si zpětně mohl ověřit, že můj odhad se zatím příliš nelišil od uváděných údajů.
  Použití RADIUS serverů v nadnárodní koexistenci je zajímavé a hlavně zkušenosti z implementace jsou určitě přínosné. Proto Tangero by ti to mohl povolit, i z toho titulu,že se jednalo mimo jiné o 802.1x.

 • [6] první z článků právě vyšel, další bude (…ou) následovat.