Marigold.cz » Praha dotaci z EU na bezdrátový internet nedostane, ale …
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

**Noname píše:** pro ty z vás, kteří nepoužívají RSS čtečku, nebo v ní nemají „RSS kanál Internetu Pro Všechny“:http://internetprovsechny.cz/rss.xml mám „novinku na webu Internet Pro Všechny – Praha nedostane dotaci z fondů EU na jejich projekt Bezdrátová Praha“:http://internetprovsechny.cz/blesk.php?cbl=258. Ale nejásejte předčasně, Praha chce totiž celý projekt zafinancovat sama((čti z našich daní)) i přes všechna existující zamítavá stanoviska, a co více, **zvažuje jeho rožšíření na celou Prahu**. Více informací viz zmíněná bleskovka.

Update: jenom drobnost, dostal jsem dotaz ohledně té mapy zmíněné v bleskovce, takže pro představu, takhle nějak chci, aby vypadala „mapa WiFi pokrytí v Praze“:http://wifi.wia.cz/index.php?view=hslist&regi=5 ovšem se všemi poskytovateli a místo bublinek tam budou tak kilometrová poloprůhledná kolečka.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Noname @ 12:19 - Líbil se článek?

komentáře 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasováno 14×, průměr: 2,57)
Loading...


3 komentáře »

  1. Muj komentar neni primo k tematu ale dost souvisi, nevi nekdo zda bude probihat nejaka kontrolni akce na udelene dotace podpory broadbandu. Ja se par projektu ktere dotace dostali, obsahova sekce, prosel a to jak to vypada neodpovida tomu co melo byt profinancovano, docela zajimava vec.

    Comment by Bezejmeny — 1.2.2007 @ 13:29

  2. právě teď by měla probíhat, bude se tomu věnovat, už jsem chtěl a i některé firmy kontaktoval, ale tenhle průser to odsunul

    Comment by Noname — 1.2.2007 @ 13:32

  3. Vyborne, proc nemit konkurenci placenou z nasich dani :o(

    Comment by petr — 7.2.2007 @ 13:46

Přidejte komentář