Potřeboval bych malou radu s výběrem tiskárny…


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Už několik dní si lámu hlavu s nákupem tiskárny do Cinetiku. Stará tiskárna definitivně dosluhuje a nákup nové je přede dveřmi. Jenže jako na potvoru zrovna námi požadované parametry nejsou moc často uváděné v nabídkách, takže jestli někdo víte o něčem, co by mohlo splňovat naše požadavky, dejte mi vědět na marigold@marigold.cz nebo samozřejmě do diskuse.


Především chceme inkoustovou tiskárnu, laserovka se pro potištění obálek neosvědčila a její provoz je drahý. Potíž je v tom, že potřebujeme potisknout obálky o formátu A5, takže potřebujeme, aby tiskárna měla spolehlivý podavač obálek a to co největší samozřejmě. Může být černobílá, v každém případě potřebujeme co nejlevnější tisk. Ideální by bylo USB rozhraní, ale na tom už tolik nezáleží. A samozřejmě, aby tiskárna byla co nejlevnější a neopotřebovala se za měsíc používání. To byste se divili, co udělalo s mojí domácí HP DeskJet 640C dvouměsíční nasazení v Cinetiku, když se na ní každý den tisklo pár set obálek 🙂

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.