Peterka opět na stopě INDOŠE

Patrick Zandl · 20. srpen 2003

Jirka Peterka obnovil své stopování Indiánského projektu (kompletní diskografie tématu v archívu JP).

V posledních dvou článcích vydaných českou školou s názvy: SIPVZ: Proč vlastně NKÚ podává trestní oznámení? a Trestní oznámení ministerstva školství ...a další střelby kvůli zprávě NKÚ komentuje zprávu NKÚ.

Proč tolik humbuku na Marigoldovi, když o tom píší noviny a vysílá to televize? Protože je TRAGÉDIÍ české novinářské obce, že existuje POUZE jeden novinář, který dokáže jasně formulovat, v čem ten projekt byl špatně. Redaktoři TÝDNU a Respektu se snažili objevit aspoň něco, ale prozkoumali pouze personální vazby.

Oproti tomu vystoupení našich veřejnoprávních médií na toto téma bylo tragické. Jak ČRo, tak ČT se svezly pěkně po povrchu, konstatovaly věci, které jsou více než rok známé a nechaly to plavat (pravda, náměstek Buzkové a poslanec Zeman, který je za tu hrůzu zodpovědný jim zdatně sekundovali v totální myšlenkové zácpě). N@va pro jistotu stáhla avizovaný příspěvek v publicistickém pořadu ... 

 Hola, kde jste, zdatní psavci do "počítačových periodik"? Všechny ty Chipy, Computery, Connecty, Softwarové Noviny mlčí ... I slavná LUPA chrápe ... Jsou to všechno neumětelové nebo jde o peníze?

 

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook