Marigold.cz » Panika na blogerské burze 2 – Žertvův nekrolog
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Okolo blogu Žertvův deníček se v poslední době rozpoutala velmi zajímavá diskuse dokonce i v papírovém tisku, koneckonců i Marigold se už o Žertvově blogu několikrát zmiňoval. Žertva se jako šéf nejmenovaného mediálního domu zabýval svými problémy v práci, doma, s ženskými apod. To vše dle mého s vtipem a nadhledem. Jenže ouha, rozvinula se diskuse (a nebojím se říci, že doslova hon) týkající se Žertvovy identity a jejího odhalení.
Dnes Žertva oznámil k lítosti přítomných, že končí. Jako důvod uvádí, že nedokáže ochránit anonymitu lidí, o kterých píše. Já ho spíš (v dobrém) podezřívám z toho, že mu buď již příliš hoří půda pod nohama (pokud se týče možného odhalení jeho identity a s tím spojených potenciálních problémů v práci i doma), nebo že by se nevyhnutelně mohlo ukázat, že Žertva nemusí nutně existovat… Jako poslední otazník pro čtenáře popisuje Žertva svou utajenou schůzku s politikem Vladimírem, kterého i „Žertvovy noviny v poslední době propíraly“ (samozřejmě, že se i průměrně inteligentnímu čtenáři rozsvítí v hlavě červené světlo: že by Vladimír Mlynář a Karlovy Vary??)… a o to přece asi šlo.
Každopádně je škoda, že Žertva končí, i když to chápu. Jeho styl a postřehy nejen z korporátního světa budou chybět. Doufejme, že se objeví jinde 😉

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 22:25 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasováno , průměr: 1,00)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář