Panika na blogerské burze 2 – Žertvův nekrolog


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Okolo blogu Žertvův deníček se v poslední době rozpoutala velmi zajímavá diskuse dokonce i v papírovém tisku, koneckonců i Marigold se už o Žertvově blogu několikrát zmiňoval. Žertva se jako šéf nejmenovaného mediálního domu zabýval svými problémy v práci, doma, s ženskými apod. To vše dle mého s vtipem a nadhledem. Jenže ouha, rozvinula se diskuse (a nebojím se říci, že doslova hon) týkající se Žertvovy identity a jejího odhalení.
Dnes Žertva oznámil k lítosti přítomných, že končí. Jako důvod uvádí, že nedokáže ochránit anonymitu lidí, o kterých píše. Já ho spíš (v dobrém) podezřívám z toho, že mu buď již příliš hoří půda pod nohama (pokud se týče možného odhalení jeho identity a s tím spojených potenciálních problémů v práci i doma), nebo že by se nevyhnutelně mohlo ukázat, že Žertva nemusí nutně existovat… Jako poslední otazník pro čtenáře popisuje Žertva svou utajenou schůzku s politikem Vladimírem, kterého i „Žertvovy noviny v poslední době propíraly“ (samozřejmě, že se i průměrně inteligentnímu čtenáři rozsvítí v hlavě červené světlo: že by Vladimír Mlynář a Karlovy Vary??)… a o to přece asi šlo.
Každopádně je škoda, že Žertva končí, i když to chápu. Jeho styl a postřehy nejen z korporátního světa budou chybět. Doufejme, že se objeví jinde 😉

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.