Panel s Valeskim zklamal


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Kvůli panelové diskusi, již se měl účastnit Valeski, jsem v Cannes zůstával do čtvrtka. Nicméně to nestalo za to – Valeski se ke slovu skoro nedostal a prakticky měl možnost říct jen něco drobného k Eurotelu. Panel měl téma Delivering Services to thé Consumer a všechny otázky směřovaly jen na Jímá Balsillieho z BlackBerry (RIM) a Attila Gazdaga z Walt Disney – nic z toho mne nezaujalo, snad jen, když Balsillie sebevědomě prohlásil, že Blackberry už nemá problémy se středoevropskými znakovými sadami, což ještě v pondělí na stánku prohlašovali za problematické a ve stadiu řešení. Jsem rád, že s sebou tak hodili. Jinak jsem tam neslyšel nic zajímavého.


Za nejlepší projev letošního Cannes ale považují projev Cedrica Ponsota, CEO Universál Music. Hovořil o digitální distribuci hudby a bylo to opravdu zajímavé, plně dobrých myšlenek a postřehů. Z jeho konference jsem si udělal asi nejvíce poznámek že všech, ale o tom až v pátek. Teď už nás s Honzou čeká 12 hodin jízdy…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.