Pán Prstenů: druhou řadu nebrat


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Byli jsme s Ditou na Pánovi prstenů: Návrat krále. Až v sobotu jsme si udělali čas, takže jsme vyrazili do Cinema City na Zličín. Problém, jak se záhy ukázalo, byl v tom, že bylo prakticky vyprodáno na celý den a tak jsme dostali lístky jen do druhé řady, tedy těsně před plátno. Vzali jsme je, na film jsme se moc těšili a rezervovat si lístky na několik dní dopředu se nám nechtělo.


Dojem z filmu byl naprosto příšerný. Sedět tak blízko u plátna znanemanalo, že jsme se museli zmateně rozlížet, kde se co na plátně děje a když jsem se chtěl občas chytit titulků, mohl jsem si hlavu ukroutit. Křeč do krku byla tutovkou už po půl hodině. Navíc z blízka už je hodně vidět, jak jsou které detaily neostré a jak rozlišení filmu na tak velké plátno už není dostatečné. Celkový dojem z filmu byl tedy velmi špatný, takže pokud se na Pána prstenů chystáte, radši na něj děte později, než do prvních řad.


Jedné věci jsem si ale všimnul. Schodiště, po kterém šplhal Frodo s Glumem a Samem do Mordoru rozhodně nesplňovalo normy EU co se strmosti týká. Je to argument pro nebo proti? 😉


Pokud vás zajímají názory blogerů na třetího Pána prstenů, přehled jejich blogpostů najdete tímto dotazem do Blogportálu…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.