Pamatujete na yetiho odpalujícího tučňáka?

Patrick Zandl · 23. červen 2004

Jak daleko odpálíte tučňáka...?

Tohle je prakticky velká sakces story, skoro stejná, jako Microsoft. Počátkem letošního roku se po internetu rozšířila mánie tučňákovské hry, kdy yeti odpaloval padajícího tučňáka do dálky. Já sám jsem zde dal tip na hru. Hra slavila úspěch a to tak velký, že dvojice rakouských programátorů hry se dala prakticky na profesionální dráhu a vznikl celý server Yeti sports.

Na serveru najdete pět flash her na totéž téma, ale s jiným pozadím, ta pátá hra (yeti v Africe) už je opravdu fest promakaná a také grafika se radikálně zlepšila (a download time zvýšil).

Ale to není všechno, yeti ma svůj fanklub i yetishop a koupit si můžete CDčko se hrou, kalendář, plakát a další propagační předměty. Ta grafika se mi opravdu líbí, je tako "shrekovská" - nedivil bych se, kdyby za chvíli pánové skončili někde v Pixaru nebo DreamWorks.

Roztomilý yeti...

A to nejlepší na závěr, k dispozici je i Java hra pro mobilní telefony, zatím jen pro rakouské a německé sítě, ale k dostání prý bude za pár dní/týdnů i u nás. Inu - hra se chytila a oba mladíci chytili příležitost za pačesy. A tak to má být :)

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook