Oskarovu reklamu již nebude dělat McCann-Erickson


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


McCann-Erickson po necelých dvou letech končí u Českého Mobilu / Oskara. Časopisu Strategie to potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje s tím, že to bude oznámeno tento týden, informaci pro M&M také potvrdil Igor Přerovský ale bez dalších detailů. Oskar utratil v roce 2002 za reklamu 614 milionů a v prvních čtyřech měsících letošního roku 162 milionů korun.


Reklama Oskara je v poslední době ale hodně příšerná a vzdálená na hony tomu, co jsem znával a uznával z prvních let Oskarova dobývání českého trhu. Zatímco staré reklamy mi přišly příjemné, neagresivní a dostatečně účinné, nové mi přijdou pouze agresivní, zda jsou účinné nemohu posoudit. MojeJednička a MojeRodina jsou neuvěřitelně stupidní kampaně – zatímco na parníček byla radost se podívat a jeho reklamu jsem nepřepínal, z dokolajednoucí desky MojeJednička ihned přepínám na cokoliv jiné a v rádiu jediné co ocením, je když tento part přednáší Ondřej 🙂

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.