Oskarova reklama na Moje Jednička je příšerná

Včera jsem se zase po dlouhé době díval na televizi jindy, než na zprávy, které stíhám bez reklam. Film Divoká řeka Nova zvládla prošpikovat reklamními bloky snad co dvacet minut a už to bylo hodně nepříjemné, protože tak často nepotřebuju do kuchyně skočit ani pro pití, ani pro něco k jídlu. A tak jsem shlédl reklamu Oskara na službu Moje jednička.


Zatímco dříve jsem reklamy Oskara považoval za velmi účinné a velmi vkusné a hezké a dokonce jsem se na ně s chutí díval, touto reklamou se Oskar vrátil o několik generací zpět. Dvojice holek něco blekotala před kamerou, do toho se chichotala, nic kloudného o službě jste se nedozvěděli, jen jste měli dojem, že nutně musí přijít hláška „díky tomu, že jsme na této reklamě ušetřili na hercích a kreativě, jsou naše služby tak laciné“. Ta hláška nepřišla.


Kde jsou ty časy oskařích reklam s detaily bez záběrů obličejů, parníčků a třikráte zvonícího pošťáka. Nevím, zda to souvisí s výměnami reklamek, ale tahle inovace je mi proti srsti. Oskar se tak reklamou řadí mezi stupidní „world“ reklamy T-Mobilu, ze kterých nevím co si češi mohou odnést a k podivným reklamám Eurotelu, které chápe snad jen ten, kdo viděl Minority report a pekelně se soustředí. Hlasuji pro okamžitou popravu tvůrce…