Marigold.cz » Oskarova reklama na Moje Jednička je příšerná
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Včera jsem se zase po dlouhé době díval na televizi jindy, než na zprávy, které stíhám bez reklam. Film Divoká řeka Nova zvládla prošpikovat reklamními bloky snad co dvacet minut a už to bylo hodně nepříjemné, protože tak často nepotřebuju do kuchyně skočit ani pro pití, ani pro něco k jídlu. A tak jsem shlédl reklamu Oskara na službu Moje jednička.


Zatímco dříve jsem reklamy Oskara považoval za velmi účinné a velmi vkusné a hezké a dokonce jsem se na ně s chutí díval, touto reklamou se Oskar vrátil o několik generací zpět. Dvojice holek něco blekotala před kamerou, do toho se chichotala, nic kloudného o službě jste se nedozvěděli, jen jste měli dojem, že nutně musí přijít hláška „díky tomu, že jsme na této reklamě ušetřili na hercích a kreativě, jsou naše služby tak laciné“. Ta hláška nepřišla.


Kde jsou ty časy oskařích reklam s detaily bez záběrů obličejů, parníčků a třikráte zvonícího pošťáka. Nevím, zda to souvisí s výměnami reklamek, ale tahle inovace je mi proti srsti. Oskar se tak reklamou řadí mezi stupidní „world“ reklamy T-Mobilu, ze kterých nevím co si češi mohou odnést a k podivným reklamám Eurotelu, které chápe snad jen ten, kdo viděl Minority report a pekelně se soustředí. Hlasuji pro okamžitou popravu tvůrce…

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 10:33 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář