Zákazníkům by WiFi síť rád nabídl i Oskar a vzhledem k tomu, že 3G licenci nezískal, mu ostatně ani mnoho jiných možností nezbývá.Zatímco Eurotel se svým WiFiJetem sází na výstavbu své sítě a T-Mobile na to, že to nějak dopadne, Oskar je na tom přeci jen trochu finančně hůře a tak půjde spíše do roamingu nebo sdílení stávajících sítí. A včera jsem v Oskaru zaslechl první jméno: o WiFi se jedná s VancoNetem a zákazníci Oskara by tak ještě letos mohli mít přístup do sítě WIA. Jak to celé přesně bude fungovat ještě nevím a asi nejsem sám. V každém případě tato spolupráce zřejmě bude důvodem, proč vloni WIA horečně implementovala účtování na úrovni mobilního operátora :)
Oskar půjde také do WiFi
Rychlé shrnutí článku
- Oskar zvažuje WiFi síť jako alternativu k nezískané 3G licenci.
- Oskar plánuje WiFi řešit roamingem nebo sdílením sítí, ne výstavbou.
- Oskar jedná o WiFi spolupráci se společností VancoNet.
- Spolupráce s Oskarem motivovala WIA k implementaci účtování pro operátory.
Jak se vám líbí tento článek?
Co je tu dalšího zajímavého ke čtení?
| Facebook je nově Meta a staví Metaversum Nejdůležitější zprávou poslední doby je přejmenování společnosti Facebook na Meta Platforms Inc. A hned si řekneme, proč je to důležité. Jen pro jistotu … |
| Negativní efekty moderních technologií - případ Big Data, Baracka Obamy a Obamacare Moderní technologie přinášejí zlepšení do našich životů a vnímat je jakkoliv jinak je zpátečnické. Před pokrokem se nelze schovat. Tolik obecná proklamace. … |