Oskar a Vodafone: dokonáno jest

Dlouho se soudilo, že až Vodafone bude nakupovat v českých luzích a hájích, bude to Eurotel, koho největší evropský operátor koupí. Jenže vymalováno je úplně jinak. V MF DNES a na Mobil.cz vyšel dnes ráno článek, který informuje o tom, že TIW se dohaduje s Vodafone o prodeji Oskara. Zprávu dnes odpoledne potvrdilo oficiální vyjádření TIW, kde se uvádí, že TIW jedná s Vodafone o prodeji Oskara a rumunského MobiFonu za cenu respektující aktuální cenu akcií TIW.

Nyní malá chlubivá vsuvka. Pokud jste tu zprávu v MF DNES četli, tak autorská zkratka ECK patří mojí milované ženě, které tímto gratuluji, protože takový úlovek se v českém rybníce podaří opravdu málokdy 🙂

Chtěl jsem to peprně komentovat, ale nemám sil, sviňa chřipka je tu stále se mnou a musím jí přeci jen věnovat dost pozornosti.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

13 komentářů

 • mimochodem to že oskar a vodafone jdou do sebe je v určitých kruzích známo už dlouho. Jediné co je otázka je další postup, protože Vodafone je fšude ve světě jednička, maximálně těsná dvojka. Když by měli jít do trojky, znamená to, že že chystají něco, co změní velmi rychle poměry do té míry, že budou opět jednička nebo dvojka.
  Mimochodem další o čem se v jistých kruzích mluví je něco u Eurotelu, má to být bomba a má to být v horizontu týdnů.
  Další bomba co se chystá je prý Contactel, a to opět ve velmi krátkém horizontu.
  Myslím, že bude ještě veselo
  P.S.: dita nezměnila zkratku na Zan?

 • [1] Sakra, je to sama bomba. treba to bude zvyseni limitu u ADSL ze trech na ctyri giga.

  UZ jsem si zvykl, ze kdyz se nejaky operator tvari zahadne a trousi kolem sebe "bomba", tak pujde o nejakou kravinu.

  … ale treba se mylim …

 • Mozna ze se Vodaffone jen zalibilo logo Oskara, docela se podoba jeho. Tak vsadil na to, ze si lide po zmene nebudou muset prilis zvykat na nove logo… 😉

 • [1] Laicky nahled (do businessu moc nevidim): nekoupil Oskar nedavno 3G licenci? Jak se je to s 3G ve Vodafone Live! portalu? Nema zrovna Vodafone sanci ziskavat tudy?

 • [1] něco jiného jsou hospodské povídačky a něco jiného je napsat to na titulní stránku celostátních novin a být si tedy jistý, že případný soudní spor redakce ustojí. A že je tady prohra velmi drahá.

  Zatím to dopadlo tak, že samotné TIW vydalo prohlášení, že je to pravda 🙂

  Co čeká contactel? snad jedině prodej ČRA a výměna ředitele, tedy nic moc dramaticky zajímavého. Bomba u Eurotelu vyjma privatizace? to jsem zvědavý 🙂 Leda by chtěli spustit 3G na všech sajtech, co mají 🙂

  Zkratku zan mám já 🙂

 • [3] no, to bych tedy rekl, ze podoba log Oskara a Vodafone si moc podobna nejsou. Jedine snad barevnym schematem.

  Daleko podobnejsi co do tvaru je vsak logo Oskara a Orange.
  Dokonce i jmeno zacina podobne a je podobne dlouhe. 😉

  Jenze ve vysledku to je asi tak to posledni, podle ceho se asi navzajem firmy kupuji a nebo slucuji.

 • a rpocpak to napsala vaše milovaná žena?
  že by jí to pošeptal do ouška její milovaný manžel, který peče nějaké melouchy s vodafonem?
  a co na to PPF? ta to taky pošptala MF DNES?

 • [7] U každé zprávy je vždy třeba znát všechny její autory a trochu o nich vědět. Pak už člověk trochu tuší, odkud vítr vane. Novináři nemají odposlechy apod. Novináři pouze publikují informace, které jim někdo dá. A ten někdo to dělá s nějakým úmyslem, obvykle pro sebe zištným. O tom se ale už nepíše. Vždyť je to zdroj a příště už informace nedá. Kdepak, být zdroj je nejlepší krytí. Škoda, že se "zdroji" nikdo nezabývá. To by teprve bylo zajímavé čtení.

 • kdy bude mít oskar uvítací melodie

 • [9] Taky by mne to zajímalo…=(

 • a to mě taky 🙂

 • proč nejdou na vodofone dát uvítaci hlášky

 • [12] je to hrozně tapný,že opravdu nejdou poslat veškeré žádné uvítací melodie.Velice mě to nazlobilo!!!!!!!!!!!!