Orgastické ringtony jdou do personalizace

Patrick Zandl · 4. červenec 2005

Obdivuju, co všechno se na mobily dá prodávat. Mým oblíbeným příkladem jsou orgastické vyzváněcí tóny, o kterých už jsem tu psal. Nejdříve byly hitem komerčních hitparád vyzváněcích tónů, pak vznikly open-source orgasmy pro mobily, které si můžete nastavit jako své vyzvánění.

Orgasmtones

Naprostou a nejúchylnější novinkou jsou personalizované orgastické ringtony právě spuštěného serveru Orgasmatones. Jak jsou personalizované? Dívka při nich v momentě vyvrcholení křičí jméno, které jste si zvolili. V databázi je momentálně cca 500 jmen, nejžádanější jsou Zach, Wu a Sebastian. Jedno takovéto zvonění stojí 2,5 libry, cca 100 Kč - dostupná jsou zatím jen pro uživatele britských mobilních sítí.

Že by tip na váš nový ziskový business? :)

PS: Co přijde příště? Osobně bych si tipnul, že příště takovéto personalizované tóny nahrají některé filmové hvězdy a hvězdičky (zejména adult průmyslu). Takové výkřiky Britney "Jo, Honzo, jooo, jsi nejlepší, joooooo" by mohly jít na dračku. Kolik piv musí mít člověk v sobě, aby si tohle objednal?

Já už se těším, až na 3G pofrčí videozvonění :)

Update: ringtone ze serveru Orgasmatones můžete získat i bez placení hezky po česku (fujho, když to uděláte, jinak to ale asi nepůjde, protože služba jde jen pro UK operátory). Stačí otevřít zdrojový kód stránky, najít v něm odkaz na soubor s koncovkou .mp3 - bude to něco jako images/sample.mp3 - a nad ním je link na jiný soubor na serveru xmob.tv. Stačí tento odkaz stáhnout (třeba zavoláním v prohlížeči) a pojmenovat jej jmeno.mp3 - a máte to doma. Upozornil K. Inu, proto profíci používají flash přehrávače, z nich to takhle easy ripnout nejde. Jinak: mne ty orgastická zvonění zklamala. Fakt nic moc, spíš hudba a trocha imitace.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook