Marigold.cz » Orgastické ringtony jdou do personalizace
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Obdivuju, co všechno se na mobily dá prodávat. Mým oblíbeným příkladem jsou orgastické vyzváněcí tóny, o kterých už jsem tu psal. Nejdříve byly hitem komerčních hitparád vyzváněcích tónů, pak vznikly open-source orgasmy pro mobily, které si můžete nastavit jako své vyzvánění.

Orgasmtones

Naprostou a nejúchylnější novinkou jsou personalizované orgastické ringtony právě spuštěného serveru Orgasmatones. Jak jsou personalizované? Dívka při nich v momentě vyvrcholení křičí jméno, které jste si zvolili. V databázi je momentálně cca 500 jmen, nejžádanější jsou Zach, Wu a Sebastian. Jedno takovéto zvonění stojí 2,5 libry, cca 100 Kč – dostupná jsou zatím jen pro uživatele britských mobilních sítí.

Že by tip na váš nový ziskový business? 🙂

PS: Co přijde příště? Osobně bych si tipnul, že příště takovéto personalizované tóny nahrají některé filmové hvězdy a hvězdičky (zejména adult průmyslu). Takové výkřiky Britney „Jo, Honzo, jooo, jsi nejlepší, joooooo“ by mohly jít na dračku. Kolik piv musí mít člověk v sobě, aby si tohle objednal?

Já už se těším, až na 3G pofrčí videozvonění 🙂

Update: ringtone ze serveru Orgasmatones můžete získat i bez placení hezky po česku (fujho, když to uděláte, jinak to ale asi nepůjde, protože služba jde jen pro UK operátory). Stačí otevřít zdrojový kód stránky, najít v něm odkaz na soubor s koncovkou .mp3 – bude to něco jako images/sample.mp3 – a nad ním je link na jiný soubor na serveru xmob.tv. Stačí tento odkaz stáhnout (třeba zavoláním v prohlížeči) a pojmenovat jej jmeno.mp3 – a máte to doma. Upozornil K. Inu, proto profíci používají flash přehrávače, z nich to takhle easy ripnout nejde. Jinak: mne ty orgastická zvonění zklamala. Fakt nic moc, spíš hudba a trocha imitace.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 18:03 - Líbil se článek?

komentáře 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


3 komentáře »

  1. hm, nemám 100 kačiek, tak aj toto budem musiet vydať počas open source 🙂 pod GNU/GPL "licenciou" 😉 pre istotu aj nejakou s iným zvukom 😉

    Comment by rony — 4.7.2005 @ 20:06

  2. Zaujímavejšie bude, keď nám bude streamovať zvonenie ten, koho voláme (a ešte personalizovane podľa toho, kto volá)…

    Comment by rony — 4.7.2005 @ 20:07

  3. další potenciál této ujetosti leží v oblasti on line videa s tím, že se pokaždé stáhne nové video. pak by ale všochni koukali na ringtone a nid by nezvedal.

    Comment by gap — 5.7.2005 @ 7:23

Přidejte komentář