Orgastické ringtony hitem

Občas mne pohled do vlastního průmyslu mobilního obsahu zaujme. Před několika týdny se totiž objevil nový hit mezi vyzváněcími tóny na mobil – takzvanými RealTone, RealSounds nebo TrueTone. Realtone jsou nahrávky určené jako zvonění pro telefony schopné přehrávat MP3, nejde o polyfonické skladby, ale normální MP3 nahrávky se zvuky či hudbou.

Nejdříve byly realtone používány pro zkrácené hudební melodie, jak je zvykem u běžných vyzváněcích tónu, jenže pak přišla vlna „reálných zvuků“ – nejdříve různá štěkání, krákání, šplouchání vody atd, pak se přitvrzovalo. Zvuky krkání, prdění a další ovládly hitparádu zvonění na další týdny. A bylo zase třeba přitvrdil, došlo na nejrůznější sexuální zvuky a výkřiky jako „fuck me hard“. A to už jsme u toho hitu poslední doby – zvuk orgasmu. Objevil se před pár týdny a záhy se stal hitem v prodejnosti, i když si nejsem jistý, kdo si ho může nastavit jako vyzváněcí tón. Pokud si je budete poslouchat v práci, doporučím do sluchátek 🙂

Jenže to by ještě nebylo tak pikantní. Pak přišla mladá dáma Darla Mack se názorem, proč by člověk měl draze kupovat vyzváněcí tón orgasmu, když je přeci mnohem zábavnější si ho sama vytvořit (zde). A protože v diskusi na jejím blogu ji pár lidí vyhecovalo, dala o pár dní později na blog svoji free verzi orgasmu jako MP3 – zde o ní píše, zde je MP3 (do telefonu si ji můžete zadarmo nahrát kabelem). A pomalu se objevují i další zájemci o vytvoření „vlastní verze mobilního orgasmu“.

Přijde vám to komické? Inu, taková Jamba (EU gigant mezi dodavateli mobilního obsahu) má v nabídce osmnáct verzí orgasmu pro mobilní telefony a to například v bavorské, francouzské, holandské nebo sadomaso verzi (vidno zde). Můžete si je oposlouchat zde. Podobně hitparády dalších prodejců vyzvánění na západ od našich hranic (bohužel prakticky nikde nelze objednávat přes PR SMS, jen u MediaPlazza, kde ale orgasmus ještě nemají).

Co příjde dál po opovržení nahranými orgasmy? Hitparáda true-orgasmů? Já nevím 🙂

PS: Ne, tento článek nemá být žádnou dalekosáhlou úvahou, prostě mne to jen zaujalo a dneska mám plné zuby vlastních PRSMS, tak proč nestudovat prodeje orgasmů pro mobilní telefony.

PPS: Ano, vím, že někdo odlišuje označení RealTone a TrueTone a že jedno se používá pro zvuky a druhé pro hudbu, ale kromě zjištění, že za zvuky nemusíte platit OSA, to asi nemá smysl a navíc se to plete.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

13 komentářů

 • Tak to je husty co Patricku nenahrajes taky neco 🙂

 • Ono je to sice úsměvné, na druhou stranu na tom vidíme, jak se dá vydělávat na kde čem. Já osobně ten obrovský průmysl, který dodává multimediální – a teď se mi moc nechce použít termín obsah – prostě materiál upřímně obdivuju.

  Sice jsem si nikdy nic neobjednal a jiné zvonění než prosté tiché pípání bych nebral, ale lidé se asi chtějí bavit nebo co… 🙂

 • [2] Víš, jak to musí být super, když se ti podobné "zvonění" ozve třeba v průběhu schůzky s klientem? 😉

 • [3] Dobrá představa, jen co je pravda. Ale obvykle se mi podaří nezapomenout a před schůzkami zvonění vypínám.

  Určitě by to zaujalo, to jo 🙂

 • v každém případě se může Darla Mack přihlásit do Guinessovky, že její orgasmus zná rozhodně nejvíc lidí na světě, Kasanova byl břídil.
  Nicméně pro nás Erotomany mám nový nápad, jistě by se líbil i jistému RH, známému to dívkařovi, jehož jméno zde nesmí být vysloveno:
  Přiřazovat k dívkám v telefonu do jejich profilu jejich orgastické parády. Vždy když dotyčná zavolá, ozve se autentický zvuk, který připomene příjemně prožité chvilky a pozitivně naladí.

 • mimochodem zvažuji tento zvuk použít jak ten co se ozývá při vypnutí windows. Méně zkušeným kolegům bych to pak mohl nastavit místo exlamation – zvuku chyby. Každý problém by pak potěšil 😉

 • Jak se zdá, ještě chybí zvuky nějaké opravdové bestiální vraždy provedené zvlášť zavrženíhodným způsobem, znásilnění dítěte, mučení a dalších zvrhlostí. Kam ten svět proboha spěje?

 • Ze nejsou orgasmy pres PRSMS? ATS nabizi hned dva!
  W 55105 nebo W 55106 oboji na 9001150.

 • [7] to je dobrý nápad, hned to několika klientům poradím 😉

 • [7] zvlášť zavržení hodné mi připadá spíš být takovým sucharem. 🙂

 • [6] Nejlépe zvuk dát do PC nějaké spolupracovnici který se spustí s chybovou hláškou. Je otázkou zda pak nejde o sexuální obtěžování… (vysvětlení zda spolupracovnice nezačne těmito zvuky příliš často sexuálně obtěžovat okolí).

 • [11] Uz mne take napadlo,k timhle zvukem nahradit zvuk vypinani windows na firemnich dohledovych serverech.

  Kdyz se jednou za uhersky rok restartuji, mohlo by to byt zajimave prekvapeni. Uz treba jen proto, ze v momente kdy se pocita vypina, tak uz nejde zvuk stlumit ani vypnout. A jelikoz jsou bedny zabudovane do steny, tak nejdou vypnout ani repracky.
  Prozatim tam jsou ale ceske zvuky z Counter Stike – "A je po …." a "Tak jsme se tu zase sesli."

 • But where are they?