Opera 9 oficiálně


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Noname píše: Právě byla uvolněna ostrá verze devítkové Opery, zavádí spoustu novinek, předně asi nejlepší podpora CSS ze všech běžně dostupných ostrých verzí prohlížečů, bittorent klient, konečně také implementovali možnost pokročilých textarea, tj. možnost používat třeba wysiwyg editory na webu atd.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

7 komentářů

 • btw acid2 test bez chybičky

 • Jen si tak v poslední době říkám: je Marigold blog Patricka Zandla? A je vážně o "bezdrátových sítích, WiFi a lidech"?

 • [2] no kdyz tangero nepise, tak nepise. Muzete ho zkusit nejak motivovat, ale tezko mu neco narizovat.
  PS; v lete je lepsi sedet u vody

 • asi pred rokem jsem ji pouzival, ale neumela NTLM autentizaci. uz umi ?

 • [4] tak za prvé NTLM autentizace je Microsoftí "standard" který nikdy nebyl uvolněn pro jiné prohlížeče než IE, takže to je trochu nepatřičný dotaz, podobný "umí IE opera widgets?".
  Za druhé se afaik NTLM autentizace dá na Opeře vyřešit, nějak jsem to zvlášť nestudoval, jen jsem to někde viděl na fóru. Myslím že první odkaz po zadání google "opera ntlm" dá dostatečně fundovanou odpověď.

 • V devitce uz NTML autentizace funguje na urovni IIS – ale slysel jsem, ze to nekdo zkousel u nejake proxy a tam mu to neslo.

 • [6] Dik za odpoved, nehadal jsem se o standardu opery. proste ntlm v praci potrebuju, nic vic. prvni odkaz mi fundovanou odpoved nedal.