Občanská kreativita na účet Oskar reklamy


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Oskar kreativita

Trocha občanské kreativity na účet oskařích reklam nás vrací do časů kdysi tak uvolněné a vtipné reklamy Oskara. Fotografie pochází z mužských šaten v posilovně a omlouvám se za kvalitu, je to foceno Nokia 6820 a ta nemá zrovna excelentní fotoaparát.

Pokud nápis nemůžete vyluštit, tak zní: Jdete soupeři po ptáku? Oskar vám drží palce. Přišlo mi to chvíli tak vtipné, odvážné a provokativní (vzhledem k umístění), až jsem si myslel, že to fakt dělal Oskar. Ale je to výtvor nějakého místního kreativce, který si tak poradil se standardním oskařím reklamním produktem.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

5 komentářů

  • autor: bomba!
    foťák/fotka: fůůůj

  • Nedostala jsem to. Signálem to určitě nebude.

  • Kdyz jsem poprve cetl Oskarovu reklamu: Jsme posedli pokrytim. Ridil jsem a tak jsem to jen preletl ocima a misto toho jsem cetl: Jsme posledni v pokryti. Stale mi nebylo jasne, proc fa Oskar inzeruje spatne pokryti signalem. Docela by mne zajimalo, zda tyto presmycky jsou zamer, ale asi ne.

  • a ja na ne kaslu

  • To neni prace zadneho lidove "kreativce", ale PR oddeleni Oskara.