Nové ceny Telecomu – čeká nás dražší ADSL?


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Noname píše: Na serveru Internet Pro Všechny jsem dal článek o nových cenách Telecomu z jejich tiskové prezentace. Může přinést každému uživateli zdražení až o stokoruny, některým naopak účet klesne. Důležité je, že konečně je podrobný účet zdarma, stejně jako CLIP a obecně hodnotím nové tarify spíše pozitivně – i když znamenají zdražení, jsou alespoň přehlednější a jasnější. Jediné negativum je pro uživatele DSL+Home Mini, Telecom ale prý připravuje nové ceny na DSL, snad tedy nárust nebude ani pro tyto uživatele tak dramatický (až 40%). Pozor – do konce května máte čas na migraci ze starých tarifů (všechny skončily) na nové, poté vás zmigruje sám!

A jedna perlička: před začátkem tiskové informace mi bylo zástupcem Telecomu „doporučeno“, abych neměl příliš dotěrné otázky. V podstatě bych měl být rád, že mě tam jako nenovináře pustili. Vzhledem k tomu, že o jejich tiskovce napíšu víc, než 90% „novinářů“, kteří se tam přišli jen najíst, tak se mě to docela dotklo. Asi zkusím získat novinářský průkaz.

AKTUALIZACE: podařilo se mi zjistit, jak je to se změnami v tarifech pro vytáčené připojení!

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

10 komentářů