Nokia přidá WiFi do svých mobilů. Pedagogická fakulta UK má prý WiFi

Patrick Zandl · 23. březen 2003

Podle informací M.Kopty má být na Pedagogické fakultě UK v Praze WiFi síť pro studenty. Nemohli jsme to ale vyzkoušet, takže pokud někdo má bližší informace, zda tomu tak opravdu je a kde to všude chodí a za jakých podmínek, něchť se podělí - třeba přidáním komentáře.

Další informace: nějak se rozbilo (snad pádem serveru) rozesílání souhrnu zpráv z Marigolda emailem (via Pandora). Na opravě zapracuju v týdnu, zatím se modlím, aby se to zase samo rozběhlo a nemusel jsem s tím laborovat... Taky jsem někde při redesignu potratil ten přihlašovací boxík, než ho někam nacpu, přihlašujte se do WiFi konference na Pandoře.

Nokia na konferenci CTIA v New Orleans potvrdila, že integruje WiFi do svých nových mobilních telefonů manažerské třídy. Do betatestů se tyto telefony dostanou do konce roku a čeká se, že na trh by mohly přijít v polovině roku 2004. Tyto mobilní telefony tak doplní PCMCIA kartu Nokia D211, která WiFi podporuje již nyní. Zdroj Nordic Wireless Watch také uvádí slide z presentace Nokia s roadmapou "wireless information society"...

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook