Nokia přidá WiFi do svých mobilů. Pedagogická fakulta UK má prý WiFi


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Podle informací M.Kopty má být na Pedagogické fakultě UK v Praze WiFi síť pro studenty. Nemohli jsme to ale vyzkoušet, takže pokud někdo má bližší informace, zda tomu tak opravdu je a kde to všude chodí a za jakých podmínek, něchť se podělí – třeba přidáním komentáře.


Další informace: nějak se rozbilo (snad pádem serveru) rozesílání souhrnu zpráv z Marigolda emailem (via Pandora). Na opravě zapracuju v týdnu, zatím se modlím, aby se to zase samo rozběhlo a nemusel jsem s tím laborovat… Taky jsem někde při redesignu potratil ten přihlašovací boxík, než ho někam nacpu, přihlašujte se do WiFi konference na Pandoře.


Nokia na konferenci CTIA v New Orleans potvrdila, že integruje WiFi do svých nových mobilních telefonů manažerské třídy. Do betatestů se tyto telefony dostanou do konce roku a čeká se, že na trh by mohly přijít v polovině roku 2004. Tyto mobilní telefony tak doplní PCMCIA kartu Nokia D211, která WiFi podporuje již nyní. Zdroj Nordic Wireless Watch také uvádí slide z presentace Nokia s roadmapou „wireless information society“…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.