Marigold.cz » Nokia přidá WiFi do svých mobilů. Pedagogická fakulta UK má prý WiFi
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Podle informací M.Kopty má být na Pedagogické fakultě UK v Praze WiFi síť pro studenty. Nemohli jsme to ale vyzkoušet, takže pokud někdo má bližší informace, zda tomu tak opravdu je a kde to všude chodí a za jakých podmínek, něchť se podělí – třeba přidáním komentáře.


Další informace: nějak se rozbilo (snad pádem serveru) rozesílání souhrnu zpráv z Marigolda emailem (via Pandora). Na opravě zapracuju v týdnu, zatím se modlím, aby se to zase samo rozběhlo a nemusel jsem s tím laborovat… Taky jsem někde při redesignu potratil ten přihlašovací boxík, než ho někam nacpu, přihlašujte se do WiFi konference na Pandoře.


Nokia na konferenci CTIA v New Orleans potvrdila, že integruje WiFi do svých nových mobilních telefonů manažerské třídy. Do betatestů se tyto telefony dostanou do konce roku a čeká se, že na trh by mohly přijít v polovině roku 2004. Tyto mobilní telefony tak doplní PCMCIA kartu Nokia D211, která WiFi podporuje již nyní. Zdroj Nordic Wireless Watch také uvádí slide z presentace Nokia s roadmapou „wireless information society“…

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 10:18 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář