Nokia party – prodávali jsme Eurotel

Patrick Zandl · 26. únor 2004

Podle fotek, které jsem posílal v průběhu, můžete oprávněné usoudit, že jsem byl na Nokia Party. Nokia Party je vždy pojem. Snad každá firma tu pořádá své party, zrauty a podobně podniky pro lidí, kteří ji za něco stojí nebo se tam procpou, ale Nokia party je vždy vrchol, to se nedá nic dělat. Jak by ne, na Nokia party nedochází pití, je tam vždy narváno a vždy tam potkáte spoustu lidí, které znáte, nebo byste znát odkenud měli. Nejinak tomu včera. Ačkoliv simultánně probíhaly další party, jako třeba party Philipsu, na Nokia party se záhy začali lidí z těchto party přesouvat.

Nad stanem na pobřeží (pokud nevíte, jak vypadá megastan, tak to je on) svítily proudy světla že světlometů - po půlnoci když jsme seděli na pláži v písku a popíjeli, tak jsme si Takhle vypadal Nokia stan, foceno z LG7100dělali srandu, že je tam má protiletadlová baterie Nokia, která střeží stan proti bombardérům že Siemense. Těsně na jednou stranou stanu šumí moře a pokud si člověk chce pročistit hlavu nebo mírně popovídat, stačí vyjít že stanu na molo, posedět, popít.

Party byla, jak jinak, narvaná k prasknutí. Hrála nějaká finská kapela, která výborně hrála staré dobře šlágry a dav se opravdu dobře bavil. Pokud byste se na ty lidí dívali jak na dav, bylo všechno v pořádku, ale zajímavé bylo vylest si na takový květináč před pódiem a z výšky se dívat na ten dav a rozebrat ho na jednotlivce. V sáčku, často s u krku povolenou košili tam křepčili významní zákazníci Nokie, významní konkurenti i lidí, kteří se tam prostě nějak přimotali. Výborný pohled. Mimo jiné jsem zjitil, že Steve Langkamp (kdysi marketingový šéf Eurotelu) je COO v Magic4, což je firma produkující prohlížeče do mobilů, samozřejmě do všech jiných, než Nokia telefonu. Prostě četná shledání.

Party jsme skončili někdy po první hodině, protože po deváté ranní začíná keynotes, kde vystupuje i Valeski z Eurotelu a my jsme to chtěli vidět a přišlo nám nemoudré hned že stanu vylézt na přednášku, když už po ní pojedeme dvanáct hodin domů. To by fakt nemuselo dobře dopadnout. Ostatně, ani Valeskiho jsem na party neviděl. Zato jsem udělal průzkum mezi zde přítomnou česko-slovenskou honoraci telekomunikací, kdo se stane novým majitelem Eurotelu. Všeobecně se tipuje, že to nakonec nějak koupi Vodafone. Podrobnější analýza kolem půlnoci zněla, že nějaká finanční skupina koupi Telecom, prodá Vodafone Eurotel, na tom se finančně zahojí a pak rozstřílí Telecom na části komukoliv, kdo bude ochoten si něco koupit. Devět z deseti lidí v telco si to myslí, tak se to asi stane ;)

Automaticky Ohakovano. Tímto se loučím z Cannes, dalzi zprávy už asi budou jen via MMS (pokud si zase já vůl neprohodím sim kartu), protože na počítačích bude narváno a my budeme chtít brzy vyrazit.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook