Něco málo fotek: Folková Ohře

Patrick Zandl · 31. srpen 2003

Víkend jsem věnoval kulturnímu odpočinku. Od Kliďase jsem k narozeninám obdržel mimo jiné vstupenky na Folkovou Ohři, samozřejmě pořádanou na jeho hradě Hauenštejně. A byla to příležitost pořídit digitální fotky hradu, hodlám rovněž oscanovat nějaké starší nedigitální z doby nejdrsnější obnovy hradu, aby bylo porovnání. Tedy ono je, na hradním webu.

Folková Ohře byl zajímavý počin, už proto, že se tam sešly moje oblíbené kapely Nezmaři, Assonance a Hop Trop, všechny hezky za sebou, vyšlo docela dobré počasí a na hradě bylo hezky. Snad jen Funda se chvíli tvářil, že mne svrhne z hradeb.

Fotografie z Hauenštejna a Folkové Ohře jsou zde. Je mi líto, že o akci dávám vědět pozdě, měl jsem v autě tři místa a jednu vstupenku nakonec volnou, ale co už, pozdě jsem si vzpoměl. A tak abych nezapoměl, dává se na vědomí, že na Hauenštejně proběhne 12.9. dražba řezbářských prací. Dělám si laskomini na dílo s názvem Věž, které se mi moc líbí a jestli jste příznivci umění ze dřeva, nenechte si ujít tuto dražbu. Seznam věcí, které je možno dražit, je zde.

Jakou to má souvislost s telekomunikacemi? Žádnou, někde si od nich odpočinout musím. Na Haunštejně není signál, jen když se vyleze na vršek kapličky tak se všichni operátoři chytnou :))

Kulturním závěrem byla v neděli návštěva kina a filmu Piráti z Karibiku. Podařený film s příjemným oddechovým dějem, solidně postaveným příběhem a hezkými triky, mohu jen doporučit.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook