Návrat mezi T-Mobile a Go nepochopení


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Včera jsem opět rozšířil řady zákazníků T-Mobile. Ne snad, že bych zrušil soukromého oskárka, ale podařilo se mi včera odchytit dva statutární orgány mého zaměstnavatele a dotlačit je do Jindřišské, kde je naproti sobě prodejna Eurotelu a T-Mobile. Bez statutárních orgánů totiž ani ránu a podle společenské smlouvy podepisují dva. A tak se upsali na dva roky k T-Mobile, já jsem zinkasoval Hit tarif, tlustou složku papírů a po deseti minutách jsem odešel bohatší o fakt, že konečně nemusím firemní hovory realizovat ze svého čísla. A také o příjemné poznání, že aktivace tarifu jde u T-Mobile už docela svižně (to kdysi nebývalo) a že už prakticky nic nestojí. Za aktivaci inkasují 121 Kč a skládá se záloha ve výši měsíčního paušálu.


Když jsme u toho, nějak jsem nepochopil Go kartu, kterou jsem si kvůli MMS koupil do Cannes. Což o to, došlo mi, že když odmítá posílat MMS zprávy, tak že je potřeba ji dobít. Ale nějak nechápu, jak se zjišťuje kredit. Na displeji mi to nic nepíše ani na Nokia 7650, ani na LG 7100, v hlasovém konverzantu ani na wapu jsem žádné zjišťování kreditu nenašel, prostě je to podivné. A jen jednou jedinkrát mi přišla SMS, že mi odečetli 28,50 Kč za MMS zprávy, kterých jsem poslal asi deset. Situace už je tak vážná, že si půjdu vyzdvihnout do Eurotelu ten letáček, co jsem vyhodil a kde je snad napsáno, jak zjistím zůstatek kreditu na Go kartě. Na kartičkách, co k Go mám, nic takového jak se zjistí zůstatek, nepíšou. Nebo se to musí nějak aktivovat v mobilu, aby mi zobrazovala Go karta zůstatek na displeji? Doufám, že nově se to neřeší zasláním doporučeného dopisu.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

1 komentář