Na Mobilu se draží Samsung Matrix Phone


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Server Mobil.cz draží přes idnesácký dražební systém mobilní telefon Samsung, jenž účinkoval v Matrixu – takzvaný Matrix Phone. Nefunguje bohužel v GSM sítích, ale stejně jsem si řekl, že by nebylo od věci si přihodit. Podrobnosti zde na Mobil.cz. Už jsem takhle dražil telefon, co roztřískal redaktorovi MF DNES cholerik Klaus, bohužel jsem v závěrečném finiši podlehl tuším Ondřeji Frycovi, který ho nakonec získal a už nevím, co s ním udělal.


Dražba probíhá zde. Za půl hodiny boje se cena vyšplhala z 500 Kč na 7500 Kč a můj osobní odhad je, že se dostane na 20 000 Kč a nakonec to koupí člověk, který to chce mít jako fanda, nikoliv který to půjde prodat na eBay za průměrnou cenu 650 USD, za kterou sa tam tyto telefony prodávají.


A co vy, půjdete také dražit? Peníze z dražby nepůjdou do kapsy idnesákům, ale Dětskému domovu… tak proč si nepřihodit. A vůbec, pan Zálešák by neměl přihazovat tak rychle 🙂

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.