Na fórky v eBance jsem trochu víc háklivý – nebo to nebyl vtípek?

Přikulím se ráno do práce a říkám si, že zkontroluju firemní i osobní účet, kdopak nám zaplatil nebo naopak komupak udělám radost já. A přihlašování do eBanky se nezdaří, což je věc veeeelmi výjimečná. Vyplivlo mi to tuhle obrazovku (trochu jsem ji ořízl o postranní menu).

Všechno košér – až na maličkost. Dneska je 1.4.2005 a pokud má být všechno funkční 27.3.2005, je to trochu na pováženou. Přiznám se, že mne polilo horko a zima, protože v téhle zemi nikdy nevíte, kdy se která banka položí a o eBance se povídá také všelicos.

Uklidnilo mne až to, že když se to o čtvrt hodiny rozeběhlo, tak na účtech je jak vymeteno 🙂

Aprílový fórek? Jako banka bych ho radši vynechal…

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

5 komentářů

  • Je to v pořádku, můj debet zůstal 🙂

  • Ja se prihlasoval v 9 rano a vse bylo OK

  • já jsem platil faktury dnes od 00 do 01 a taky v pohodě. Tipuji že 27. měli plánovaný výpadek a tak upravili text. U tebe teď došlo ke krátkodobému neplánovanému výpadku, a tak tam zůstal ten starý. Ono takovýto "neplánový výpadek" mi to hlásilo, když jsem byl na systém příliš zlý a klikal příliš rychle na všechno možné. Po novém přihlášení to bylo OK.
    Co mě teď občas štve (ale za to možná mohou operátoři), že při přihlašování se mobilním klíčem to někdy trvá několik minut, než mi přijde odpověď.

  • Já se vylekal natolik, že jsem volal na klientskou linku. Moc se omlouvali, že v té rychlosti při výpadku zapomněli změnit text.
    A rozhodně se netvářili aprílově 🙂

  • [3] to dela a priori eurotel… tam ta smska se toula a nekdy dorazi az za 20 minut, coz mi je k prdu… pekacum chodi ihned a oskarovi vetsinou taky….