Modrá napůl dobrá

V sobotu jsme s přítelkyní navštívili restauraci. Ano, je to ta, na kterou běží reklama na nejmenovaném rádiu. Nevyzkoušel jsem jsem sice místní hotspot ani připojení kabelem, ale zato jsem nabral cenné zkušenosti.

Zatímco já jsem si dal nějakou thajskou ňamku, se kterou jsem byl plně spokojen, přítelkyně zvolila pokrm s názvem Kuřecí medailonky v bramboráku, Bohužel to neměla dělat. Výsledkem byl (pravděpodobně včerejší) bramborák, ohřátý v mikrovlnce, který obaloval několik kousků kuřecího masa připraveného na grilu. Bohužel nemá ráda publicitu, takže jsem propásl příležitost zaprudit personál. Při placení jsem ten problém zmínil, odpovědí mi byla výmluva na nového kuchaře. 

Až do té restaurace půjdete, vřele doporučuju použít jenom “thajskou” část menu.  Obávám se, že mojí přitelkyni už tam neuvidí.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

3 komentáře

  • Byl jsem ve zminovane shodou okolnosti take tuto sobotu a narozdil od Vas jsem byl mile prekvapen at jiz privetivou obsluhou,nekurackym prostredim,excelentni nabidkou jidla a piti,kvalitou jidla….pri odchodu se mi pan u kasy velmi prijemne optal,zda jsem byl spokojen a zda vse bylo v poradku ? Mel jsem nekolik pripominek,ktere jsem mu sdelil a verim,ze priste to bude jeste lepsi….
    Davat si v tomto podniku zminovane jidlo pochazejici z nezdrave CZ kuchyne si myslim,ze neni rozumny cin vzhledem k siroke nabidce podstatne zdravejsich jidel.Kdyz se zamyslime,tak zde popisovane jidlo ani jinak pripravit nejde.Pani ci slecna stezovatelka to vsak musi vedet moc dobre sama pokud nekdy strouhala brambory za ucelem pripravy bramboraku….

  • My tam nesli hodnotit zdravost ceske kuchyne. Sli jsme se tam najist. Verte ci ne, moje pritelkyne vi, jak bramborak pripravit a jeji bramboraky jsou neco trochu jineho (i kdyz pominu vizualni podobu jidla, tak do bramboraku se napriklad nedava maso pripravene na rostu).

    Mimochodem, vizualni podoba jidla byla jina nez je ta na obrazku 🙂

  • Ja mam zkusenost s rychlosti obsluhy. Nez moje jidlo servirka naklofala do palmtopu, ci ceho, tak ubehla pekna doba. Dalsi doba ubehla, nez si kuchari prostudovali monitor v kuchyni, co ze jsem si to vlastne objednal. Nebyla to zadna specialita, ale trvalo to 30 minut. Usmevne bylo, ze pri odchodu se jejich SCI-FI system nebyl schopen vyporadat s platbou stravenkami a musela to zvladnou kalkulacka Windows. Ale snad se casem zlepsi. (prejdou na klasicke papirove uctenky 🙂