Mobilní Gmail v novém


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Google přichystal příjemný update mobilní verze Gmailu. Ta dlouho byla v dosti light podobě, nově vypadá takto:

Mobilní verze Gmailu

Hlavní změny: nově lze provádět skrze ta zaškrtávátka vlevo skupinové operace, například označení za spam či archivování, což mi v předchozí verzi vadilo, že nejde. I další operace jsou lépe dostupné, rozhraní je příjemnější.

Rozhraní pro velký Gmail by mělo být nasazeno veřejně také v nejbližší době, to se ale zatím jen testuje. Česká verze navíc bude zřejmě tradičně zpožděná. Kolik novinek a jakých bude, o tom se zatím neví, o to živěji se však diskutuje. Co bych uvítal já? Tak třeba možnost fotky rovnou přesunout do svého fotoalaba tak, jako to umí Gmail už s dokumenty do Docs 🙂

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

2 komentáře

  • Přivítal bych na Gmailu možnost zatrhnout si potvrzení o přečtení mnou odeslaného e-mailu příjemcem, pokud jsem to tedy někde nepřehlédl?

  • Zaškrtávací políčka a hromadné operace – to zní slibně. Kvůli absenci těchto dvou věcí jsem raději používal HTML rozhraní v Opeře.
    Dá se už někde tahle nová verze stáhnout? Na webu jsem našel jen 1.01 (jak českou, tak anglickou).

    Ví-)tek