MobilKom nabírá lidi, holt to myslí vážně

Nejnovější U-fon na telekomunikačním trhu to asi vážně myslí vážně. MobilKom a.s. nabírá v posledních třech měsících spousty lidí a dochází k řadě přestupů a posunů. Vzhledem k tomu, že situace v bývalém Eurotelu je turbulentní a v T-Mobile vládne tuhá disciplína, nelze se některým přestupům divit. Je zajímavé, že podle osobních referencí mi momentálně vychází jako top zaměstavatel mezi velkými českými telco firmami Vodafone (to jen tak na okraj). Na druhou stranu lidi na vyšší pozice zřejmě najímají personální agentury, takže není úplně zřetelné, co jsou pozice v MobilKomu.

Takže jen namátkou pár úlovků:

 • Marek Sláčík, šéf marketingu, dříve ředitel pro marketing – korporátní segment, Telefónica O2, zodpovědný za rebrending na O2.
 • Radek Vodra je nový CIO, známe ho jako zakladatele Digital Resources a.s.
 • Pavel Sunda bude mít na starosti BSS/OSS, před tím šest let u Oskar/Vodafone senior manažer pro integrace řešení.

Pokud máte další personální tipy na typy, pište, já je také budu průběžně přidávat …

Na Jobs.cz jsou otevřené další pozice: Sales and Customer Care Process and Support SpecialistRelationship Specialist for Customer Care/Telesales – senior.

Penta koupila MobilKom a.s. od společností Motorola Inc. a Connectel Inc. jichž to byl joint-venture na jaře 2006.

Abychom pokračovovali v Kdo je kdo v MobilKomu

JUDr. Luboš Bórik – předseda představenstva MobilKomu, bývalý výkonný ředitel právní právní divize Eurotelu, který byl odstaven spolu s Terencem Valeskim, když se v Eurotelu vlády ujala Berdárova klika a probíhala čistka.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

4 komentáře

 • Noo tu na Slovensku su vsetci radi, ze treti operator u nas nebola Penta. Tak uvidime ci to naozaj bolo dobre …

 • Co si má člověk představit pod tím, že je v TMobile tuhá disciplína…? 🙂

  Ad Vodafone – nevím jak v jinde, ale od té doby co se rozhodli mezinárodně outsourcovat IT do IBM bych tam taky situaci označil spíš za… hm, turbulentní je asi dobrý výraz. Dost lidí odchází a zbytek neví, co bude.

 • Koukam ze IBM a HP si pekne porcuji outsourcovy kolac v CR

 • Na stránkách magazínu NeKultura.cz, který jsem si poslední dobou velice oblíbil, jsem našel zajímavý komentář ohledně nového mobilního operátora v naší zemi. Doporučuji!

  http://www.nekultura.cz/content/view/684/124/