Mobildrobky: software pro Series60, update pro SEr P900 vzduchem


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Narazil jsem na dva zajímavé programy pro Series 60 telefony, tedy pro Nokia 3650/7650. O prvním, Visual Communicatoru, Push To Talk aplikaci, jsem se již zmiňoval, tehdy ale ještě nebyla ke stažení. Dnes už na Handango je, můžete ji vyzkoušet. Plná verze stojí 10 USD, sám bohužel nemám proti komu to vyzkoušet, ale nějaké poznatky už na stránky přinášejí recenzenti… Další recenze na Mobitopia.


Další zajímavý software je už zdarma, jmenuje se Symbian Dater. Jde o program pro Symbian telefony (zatím také jen Series 60) a program slouží k seznamování přes bluetooth. Fakt. Software umožňuje vyměňovat fotky, videa  a hlasové nahrávky s potenciálními zájemci o seznámení. Zajímavá myšlenka, ale podle recenzí na stránkách prý tu aplikaci používá zatím málo uživatelů na to, aby to fungovalo tak dobře 🙂 Zde na Handango.


Další zajímavý software je pro nahrávání videa na Series 60: ETI Camcorder Pro for Series 60 Mobile Phones. Software není omezen na délku ukládané nahrávky, pouze velikostí paměti…


A do třetice dobrá zpráva pro majitele (resp u nás spíše o zájemce o) Sony Ericsson P900. Ten už nebude muset pro update firmware putovat do servisu, ale půjde instalovat jej i vzdáleně. Stačí stáhnout patřičný software a firmware z internetu zde ze stránek Ericssonu. Zdroj: Mobitopia.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.