Mobildrobky: nové mobily, odkazy na recenze atd

Patrick Zandl · 11. prosinec 2003

Našel jsem pěkný návod, jak rozchodit data na novém Sony Ericsson T630. U nás se tuším ještě neprodává, takže budete v předstihu :) Tamtéž najdete první zkušenosti s tímto telefonem. Zdroj: PowerPage. Telefon se zatím prodává jen v Číně, tak se netěšte, až počátkem roku půjde do USA a Evropy.

Na serveru TechWorthy najdete porovnání dvou mobilů: Motorola MPx200 a Samsung SCH-i600. Oba dva přicházejí na trh, zejména o tom prvním se hodně mluví (cena!), takže je ta správná chvíle oba mobily postavit proti sobě a zamyslet se, do kterého jít (pokud to rozpočet dovolí). Michal se pokoušel tu motorku objednávat na Amazonu, musím zjistit, zda se mu to povedlo, nebo zda ho vyhnali s tím, že je to jen pro amíky :)

Na Mobil.cz zase píšou o inovovaných telefonech Alcatel 536 a 736, lišit se mají prakticky jen podporou Javy.

Na PdaLive najdete fotku FingerWhisperu, to je mobil japonského NTT DoCoMo vyvíjený pro jejich 3G síť, který vypadá jako hodinky. Vtip je v tom, že zvuk se přenásí chvěním kosti (či co, nejsem medik) do ucha tak, že si do ucha strčíte prst. Nekecám. Prý pak slyšíte, co vám říká protistrana. Na fotce to vypadá epesně. Zdroj a fotky: PDALive.

O podobném řešení psala včera MobilMania, to je mobil od firmy Sanyo a rovněž umí přenášet hlas chvěním kosti. V tomto případě je to ale klasicky vypadající mobil a funkce je tam pro hlučná prostředí.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook