Marigold.cz » Mobildrobky: Mobloging, Motorola na nákupu XtremeSpectrum, Hojdarův odposlech
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Dnešní dávku internetových drobků bych začal zajímavým článkem Moblogging — It’s Easier Than You Think na The Feature věnovaném moblogingu, tedy mobilním weblogům. Článek vás uvede do problematiky a poskytne hromadu odkazů na podrobnější materiály i služby. Neváhejte se seznámit.


Další zajímavou zprávičkou je, že Motorola má zálusk na pionýra UWB technologie XtremeSpectrum. Už bylo oznámeno, že firmu Motorola koupila, za kolik se neví. XtremeSpectrum se zabývalo vývojem radiových technologií, v poslední době zejména pak UltraWideBand technologie schopné velmi rychle přenášet data na velmi širokém radiovém frekvenčním pásmu. Podrobnosti zde.


V autě poslance Hojdara se našel odposlech. Zatím se neví, kdo mu tam ten odposlech namontoval, BIS se dušuje, že ona ne.  Už to tu zase začíná být pěkná gangsterka. Nyní je zase ta pravá chvíle vážně uvažovat o tom, že anglický oficiální název změníme na Czech Banana Republic… Zdroj: iDNES.


Český telekomunikační úřad by měl podepsat dohodu se společnostmi Eurotel a T-Mobile o změně podmínek licencí na mobilní sítě UMTS pravděpodobně do 14 dnů, tedy v závěru listopadu, sdělila včera mluvčí Ministerstva informatiky Klára Volná. Zdroj: Hospodářky.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 8:37 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář