MMS weblog na Bloguje.cz – pomožte testovat


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Vyprovokoval jsem Artura Denta k tomu, aby na bloguje.cz přidal také možnost publikování pomocí MMS zpráv. Zatím to nefunguje pro veřejnost právě proto, že bychom potřebovali otestovat, zda to chodí z jiných mobilů a operátorů, než my používáme.


Takže tímto prosíme o spolupráci a o zaslání MMS zprávy do moblogu pokus.bloguje.cz následovně: vytvořte MMS zprávu, něco hezkého do ní napište, ale hlavně napište z jakého mobilu a sítě ji odesíláte. Připojte fotografii či obrázek (libovolný) ne zvuk a MMS zprávu pošlete jako email na pokus.1234@bloguje.cz. Za max 15 minut by se zpráva měla objevit na pokus.bloguje.cz – my se podíváme, jakpak nás zlobí váš operátor a váš mobil a podle toho Artur opraví patřičné scripty tak, aby to v ostrém provozu nezlobilo.


Mimochodem, tohle je moje fotka ze Ženevy (jediná, kterou jsem našel ve své Nokia 6800) a vidíte z ní, že ten externí Nokia fotoaparát fotí opravdu dost slabě.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.