Marigold.cz » MMS do sítě Oskar? Zapomeňte…
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Oskar včera spustil svoji službu MMS zpráv a tak mi napadlo otestovat, když z oskaří sítě MMS doputují do Eurotelu i T-Mobile, jak to bude opačně.


Nejjednodušší je to s mobilními telefony – jak pokus o odeslání MMS ze sítě T-Mobile tak z Eurotelu dopadl chybovou hláškou na špatný formát čísla, případně „odesláním“ a nedoručením zprávy. Infolinky potvrdily, že „zatím nelze z naší sítě do sítě Oskar MMS zprávy zasílat“.


Ještě humornější byl pokus odeslat MMS zprávu z T-Zones aplikace (MediaAlbum se tuším jmenuje). Hlásila chybu při posílání jak do Eurotelu tak do Oskara. Podal jsem dotaz na infolinku a přišlo mi následující: „V ramci promo akce pri spusteni uvedene sluzby je mozne odesilat MMS prednostne do nasi site. Odeslani do site ostatnich operatoru nezarucujeme. V prubehu mesice zari dojde k zpoplatneni nekterych akci v Media Albu. Od te doby bude take umozneno odeslani MMS zprav pouze do site Eurotel, nikoli do site Oskar.“


Slovíčku přednostně rozumějte v koncernspeach jako výhradně, protože se mi MMS do jiné sítě odeslat nepodařilo nikdy.


Výsledek: propojení služby MMS mezi sítěmi příliš nefunguje. MMS lze posílat mezi Eurotelem a T-Mobile a ze sítě Oskar do sítě jeho konkurentů. Opačný směr ale nefunguje. Další nepříjemný limit pro rozšíření MMS zpráv.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 9:11 - Líbil se článek?

Je tu první komentář

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


1 komentář »

    text

    Comment by lenka — 15.12.2004 @ 10:43

Přidejte komentář