Místo cyklistiky jsem ochořel, do EU jsme beztak dorazili…


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Namísto slíbeného cyklistického pretěku Ruská ruleta jsem zůstal doma v posteli, neznámo kde a jak jsem onemocněl, potím se jak vrata od chléva a hltám čaj. Ještě, že existují takové zdravotnické instituce, jako je Sante – doktor přijel za mnou domů, vyšetřil mne, přivezl mi léky a ani mi ještě nebral míru na rakev, takže zřejmě zůstává naděje 🙂


V sobotu jsem se na chvíli vykopal z postele a šel jsem hlasovat o přistoupení do EU – dvojí občanství se někdy přeci jen hodí. Ukázalo se, že už to bylo skoro zbytečné, protože hlasování skončilo vysoko pro EU. Dita stihla odvolit už v pátek, to jsem si užíval horečku doma.


Na DigiWebu jsem našel vtipný rozhovor s Vrecem – ještě vtipnější je diskuse, kde se lidi rozdělili na Vrecovi příznivce typující, že jeho odchodem iDNES padne a na jeho odpůrce, podle nichž to iDNESu jen prospěje. Na stránkách ČRo1 to najdete dokonce jako zvukový záznam. A to ještě do diskuse nedorazil JD, pisatel to Games.Tiscali – to je škoda, to se pak člověk dozví věci, které o svých kamarádech vůbec netušil :))

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.