Marigold.cz » Místo cyklistiky jsem ochořel, do EU jsme beztak dorazili…
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Namísto slíbeného cyklistického pretěku Ruská ruleta jsem zůstal doma v posteli, neznámo kde a jak jsem onemocněl, potím se jak vrata od chléva a hltám čaj. Ještě, že existují takové zdravotnické instituce, jako je Sante – doktor přijel za mnou domů, vyšetřil mne, přivezl mi léky a ani mi ještě nebral míru na rakev, takže zřejmě zůstává naděje 🙂


V sobotu jsem se na chvíli vykopal z postele a šel jsem hlasovat o přistoupení do EU – dvojí občanství se někdy přeci jen hodí. Ukázalo se, že už to bylo skoro zbytečné, protože hlasování skončilo vysoko pro EU. Dita stihla odvolit už v pátek, to jsem si užíval horečku doma.


Na DigiWebu jsem našel vtipný rozhovor s Vrecem – ještě vtipnější je diskuse, kde se lidi rozdělili na Vrecovi příznivce typující, že jeho odchodem iDNES padne a na jeho odpůrce, podle nichž to iDNESu jen prospěje. Na stránkách ČRo1 to najdete dokonce jako zvukový záznam. A to ještě do diskuse nedorazil JD, pisatel to Games.Tiscali – to je škoda, to se pak člověk dozví věci, které o svých kamarádech vůbec netušil :))

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 13:32 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasováno , průměr: 1,00)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář