Mírný odklon od tématu (aneb snad konec frakční úchylky)


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Uzavřel jsem možnost příspívat komentáři ke článkům o CzechTeku. Jednak bych rád, aby se Marigold vrátil z výslunní politicko-techařského života, jemuž evidentně nerozumím a už ho asi nestihnu pochopit, do své telekomunikační nicotnosti. Za druhé bych rád, aby se zde objevovali lidé, které zajímají telekomunikace. Lámání čtenářských rekordů mne už dlouho neláká, jen mi přišlo, že policejní brutalita a realizace volební kampaně prostřednictvím pendreku není věc, ke které by bylo vhodné mlčet.

Tímto se také omlouvám za pondělní výpadek, nezvládli jsme tu náhlý přísun návštěvníků a Marigold spadl (abych byl přesný, spadl prostřednictvím svého demokraticky zvoleného zástupce MySQL).

Do třetice: komentáře pod články už přestávaly mít jakoukoliv přidanou informační hodnotu oproti těm, co tam už jsou a jak komentující, tak komentáře se motaly stále kolem toho samého a soudím tedy, že těm, kterým jsem to neobjasnil do teď, už to neobjasním navěky a rozsvítí se jim až po úderu pendrekem 🙂 Pokud vám přijde, že bych něco měl vědět a máte například zajímavý odkaz, pošlete mi jej email na cokoliv do domény marigold.cz.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

3 komentáře

  • jestli uz to vite tak se omlouvam 🙂

    perlicka…
    Oskar/Vodafone: Novým Corporate Communications Managerem se od srpna stává Vladan Crha. Na novou pozici přichází z Českého Telecomu, kde působil donedávna jako …

  • [1] jeho jmeno jsem videl pred 14 dny na desce hvezd ve firemnim casopise Oskara (nevim, jak se ten casak jmenuje), byla to sranda, malokdo si ta jmena cte 🙂

  • Ja jsem rad, ze jste o te veci napsal a vazim si Vaseho nazoru se kterym se plne ztotoznuji. Myslim, ze je treba aby se znami 😉 lide vyjadrovali i k zasadnim tematum naseho zivota. Takze diky.