Marigold.cz » Mírný odklon od tématu (aneb snad konec frakční úchylky)
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Uzavřel jsem možnost příspívat komentáři ke článkům o CzechTeku. Jednak bych rád, aby se Marigold vrátil z výslunní politicko-techařského života, jemuž evidentně nerozumím a už ho asi nestihnu pochopit, do své telekomunikační nicotnosti. Za druhé bych rád, aby se zde objevovali lidé, které zajímají telekomunikace. Lámání čtenářských rekordů mne už dlouho neláká, jen mi přišlo, že policejní brutalita a realizace volební kampaně prostřednictvím pendreku není věc, ke které by bylo vhodné mlčet.

Tímto se také omlouvám za pondělní výpadek, nezvládli jsme tu náhlý přísun návštěvníků a Marigold spadl (abych byl přesný, spadl prostřednictvím svého demokraticky zvoleného zástupce MySQL).

Do třetice: komentáře pod články už přestávaly mít jakoukoliv přidanou informační hodnotu oproti těm, co tam už jsou a jak komentující, tak komentáře se motaly stále kolem toho samého a soudím tedy, že těm, kterým jsem to neobjasnil do teď, už to neobjasním navěky a rozsvítí se jim až po úderu pendrekem 🙂 Pokud vám přijde, že bych něco měl vědět a máte například zajímavý odkaz, pošlete mi jej email na cokoliv do domény marigold.cz.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 7:04 - Líbil se článek?

komentáře 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


3 komentáře »

 1. jestli uz to vite tak se omlouvam 🙂

  perlicka…
  Oskar/Vodafone: Novým Corporate Communications Managerem se od srpna stává Vladan Crha. Na novou pozici přichází z Českého Telecomu, kde působil donedávna jako …

  Comment by petr — 3.8.2005 @ 11:19

 2. [1] jeho jmeno jsem videl pred 14 dny na desce hvezd ve firemnim casopise Oskara (nevim, jak se ten casak jmenuje), byla to sranda, malokdo si ta jmena cte 🙂

  Comment by Honza — 3.8.2005 @ 13:39

 3. Ja jsem rad, ze jste o te veci napsal a vazim si Vaseho nazoru se kterym se plne ztotoznuji. Myslim, ze je treba aby se znami 😉 lide vyjadrovali i k zasadnim tematum naseho zivota. Takze diky.

  Comment by Jaxx — 4.8.2005 @ 9:34

Přidejte komentář