Ministerstvo informatiky jmenovalo zástupce Broadband Fóra

Noname píše: Jak jsem byl dnes informován, Ministerstvo Informatiky jmenovalo zástupce do tzv. Broadband Fóra (dále jen BBF, kusé informace o něm viz tato bleskovka na IPV). S potěšením mohu prohlásit, že si Ministerstvo stále cení práce, kterou IPV dělá pro propagaci a rozšíření alternativních metod broadband připojení (viz cena Ministra Informatiky před dvěma lety), a tak jmenovali do BBF i našeho zástupce, tedy přesněji řečeno mě (Míla má teď jiné „starosti“). Samozřejmě vás budu informovat o všem, co se na BBF šustne, věřím, že i díky přítomnosti odborné veřejnosti neskončí celá akce jako nechvalně proslulý projekt Internet Do Škol.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

3 komentáře

  • tak podle posledních informací co jsem získal bude v BBF celkem jedenáct členů, z toho dva zástupci "veřejnosti". Snažím se získat seznam, předpokládám že není tajný.

  • Dva zástupci veřejnosti? Z jedenácti členů? To jsou tam jenom do počtu? Co jiného. Chtěl bych ti gratulovat, ale nějak si nejsem jistý, jestli je k čemu.

  • [2] jojo, taky mě to překvapilo, ale, protože to celé mělo být fórum odborníků, alespoň tak to bylo prezentováno. Chápu ale, že státní aparát musí mít většinu, protože to jsou státní peníze. Předpokládám, že další účastníci budou z MI, Testcomu, APVTS, ČTÚ, MF a podobně, jestli to tedy nebude 9 proti 2, ale 11 na ostatních nezávislých, tak by to nějaký smysl mít mohlo. Samozřejmě více se dozvíme po prvním jednání, budu tu určitě informovat. V každém případě, když už nebudeme moci nekalostem zabránit, budu se je snažit alespoň předem medializovat.