Marigold.cz » Megaexklusivně: Mobil.cz bude mít tento týden nový design
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Sem tam je třeba vyjít vstříc masám a hodit nějaký mastný titulek, říkal jeden můj novinářský kamarád. A jeho dobrých rad se držím, takže tu mám megaexklusivní informaci o novém designu, který na nás ušil Mobil.cz. Následuje screenshot nově chystané titulní obrazovky, která by měla Mobil ozdobit snad už v průběhu tohoto týdne. Připomínám, že vzhled není definitivní, například ty tři reklamy nahoře vedle sebe, co jsou teď stejné, se určitě ještě pořeší, jde jen o maketu.


Nový design Mobil.cz


Co vy na to? Mi se líbí, v přirozené velikosti to vypadá opravdu pěkně. Vzhled se pročistil od reklam, které se přeskupily na lepší pozice a pár jich také povypadávalo, což titulní stránce prospělo. Ještě víc se mi líbí vzhled článku, Mobiláci si s tím pohráli hodně a vyměnili všechen kód, takže i prvky, které pamatovaly začátek redakčního systému Genesis a které se nikdy nepřekreslily, teď záři novotou a webu to prospělo. Jen s jednou věcí si nejsem jistý – říkám si, že by ten vzhled měl možná být „gumový“ – natahovat se do krajů. Celá ta legrace je v CSS…


Jen na okraj, úplně první vzhled Mobil.cz v kaskádových stylech je tady – nikdy nebyl uvolněn to public, protože s ním jsme navrhovali i razantní změnu řazení článků, kterou by lidé asi neskousli… ten design je sice živý, ale už to vypadá trochu jinak, protože se tam články míchají jinak, než by měly… (informaci o designu práskl Vreco)

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 17:58 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář