Marigoldovi jsem vylepšil kabátek a přidal nabídku WIA do přehledu ADSL


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Já a webdesign, to je jako když pejsek s kočičkou vaří dort. Prostě se mi líbí, když má server hezké logo. A tak jsem uprosil mistra tvorby obličejů do log, Upíra, aby mi spíchnul opravdový obličej pro Marigolda. Štefan navrhoval, abych tam dal svůj obličej, pak ale souhlasil, že je to příliš velké selekční kritérium pro návštěvníky, zatímco Úpírovo dílo vypadá docela dobře.


Další poděkování putuje k Malerovi, který svým Apple LCD korigoval problémy, které já na svém IBM LCD neviděl (a hlasitě to komentoval, jak je Apple dobrý, takže mám dojem, že jsem větší blaho udělal já jemu 🙂


Marek Prokop mne proškolil, kde jsem udělal chyby v CSS a HTML, myslím, že pokud si Sova v síti založí nějakou školu CSS, bude Marigold figurovat v učebních materiálech v bodě „Jak se to dělat nemá“ … ostatně jeho proškolení neznamená, že jsem něco změnil, jen zhruba tuším, co změnit a snad na to i dojde. Díky tomu se mi konečně podařilo doplnit patičku stránky a nyní jen do ní musím dopsat všechno, co jsem chtěl.


A nakonec, abych také udělal nějakou smysluplnou práci, jsem přidal do nabídky ADSL firmu WIA, která vypadá velmi levně, pokud si zejména dáte inkaso z účtu a smlouvu na rok. Přehled cen ADSL najdete zde


Co vás ještě na Marigoldovi čeká? Pracuji na databázi hotspotů v ČR…. tak se těšte…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.