Malý test, jak znáte tarify – jaký kredit má Home Mini?

Tele2 právě zažalovalo Český Telecom za ty letáčky, v nichž Telecom srovnává svůj jeden tarif s voláním přes Tele2. Jednou z výhrad Tele2 je fakt, že uživatel u Home Standard neprovolal v propočtu Telecomu svůj kredit – své volání zdarma – a uvažovalo se pouze volání přes Telecom nebo přes Tele2.

Já jsem mírného podezření, že řada uživatelů na to zapomene a ani pořádně neví, jaký kredit mají u sv0ho tarifu. Kredit je u Telecomu provolatelný prakticky kamkoliv, protože je vyjádřen finančně a nyní je tu malá anketní otázka pro vás – jaký je kredit (s DPH) u nejlevnějšího tarifu Českého Telecomu zvaného Home Mini, jehož měsíční paušál je (a to už je nápověda) 215 Kč s DPH?

Hlasujte prosím bez podvádění (=koukání do ceníku), teprve až zahlasujete, podívejte se zde na správnou odpověď…

Hlasování uzavřeno.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

6 komentářů

 • Ještě kouzelnější je mít na podvojce Home Mini – platím 126 a můžu využít těch 102 na volání 🙂 Ovšem je pravda, že vzhledem k těm sazbám to stačí na pěkně málo volání…

 • Dnes pribehla babka, ze uz kolikaty mesic plati 700 Kc /mes. a ze kamosky maji mnohem mensi ucty.

  Prislo mi to divny – moc netelefonuje, tak jsem prohlidl smlouvu (tarif home standard), pak vyuctovani, a co nevidim – nejaka dobra duse babce nastavila tarif internet 780, cili vc. 780 volnych minut pro pripojeni k internetu.

  Babicka neovlada ani mobil, tak ji je to celkem k ….

  Umysl nebo chyba? Nicmene reklamaci na zel.lince uznali a dokonce vrati preplatek za 2 mesice zpatky.

 • Hruza telecomácká.Jestli se někdo chcete dobře zasmát navštivte server loveland. 👿

 • jojo, byl jsem zvědavej jak to dopadne, sám jsem si to nepamatoval, respektive věděl jsem částku před zvýšením daně, takže jsem ji vydělil 1.05 a vynásobil 1.19. Nicméně když byste napsali tu původní, tak se asi nachytám.

 • to je divny, ze tolik lidi hlasovalo pro tech 0 Kc, ze? 🙄

 • [5] já to čekal, hodně dělá to "samozřejmě". Mimochodem Patriku, až budeš něco takového dělat, zkus také monitorovat kolik lidí nejdřív klikne na ceník a potom teprve hlasuje, bylo by zajímavé sledovat kolik je lidí, kteří chtějí vypadat inteligentně, i když o nic nejde 😉